Aion - Genel Tartışma
jadenyuki123jadenyuki123
Üye
There was a problem processing your request:
# The order did not pass risk management assessment arkadaşlar kredi kartımı falan yazıyorum submit diyorum bu çıkıyor neden??? lütfen yardım edin.
bataglion
Üye
Bu zamanında benim de başıma geldi ve çok aptalca bir sorun. Ncsoft'a mail at. Yalnız sana geri dönseler bile ki yine aptalca(kusura bakmayın ncsoft için başka kelime yakıştıramıyorum.) yazışma prosedürü sebebiyle yazışma süresi bir haftayı bulabiliyor. Sorunun çözülmesi ise daha uzun. Çünkü bütün bu yazışmalar bittiği zaman adamın "verebildiği" tek cevap "şu an beklemeniz gerekiyor. sorunu benim şu an çözmem mümkün değil." Siz de "o halde bütün bu yazışmalar nedendi?" diye sorduğunuzda adam sana "hesabın sana ait olduğunu anladık o kadar" kafa göx girme sebebi bir cevap veriyor.

Ama bu sırada beklemek yerine şunu yapıyorsun. http://www.dlgamer.com/ (linki nscoft sitesinde görmüştüm. Güvenilir.)adresinden üyelik açıp kendine aylık dijital gamecard satın al. Muhtemelen onlar da ilk alışverişini onaylamayacaklar. Senden şunu isterler. Sipariş numarasının yazdığı bir kağıt ve nüfüs cüzdanının önlü arkalı fotografını telefon veya dijital bir makina ile çekip yollarsan onay veriyorlar. Bütün bu işlemler bende sadece yarım saat gibi bir zaman aldı. Onaylandıktan sonra sana email'le gönderilen gametime card numarasını aion account management'tan girdiğin zaman bir aylık oynama süresi sahibi olacaksın.

Bu bir aylık süreyi bitirdiğimde ben ncsoft sitesinden tekrar kredi kartımı kullanabilir durumdaydım.
mahir330
Üye
Aion online başlamayı düşünüyorum. oyun hakkında bazı bilgiler verirseniz mutlu olurum;
1)Pre-order,special col. ve Assault on Balaurea paketleri arasındaki fark ney?
2)Oyunun time card ını kredi kartı olmadan nasıl alabiliriz.(havale ile satan türk site var mı?)
3)EU da ki en iyi server sizce hangisi.(Türk lejyonlar hangisinde fazla)
4)Oyunda item,karakter ve oyun parası satımı var mı?

bu konular hakkında bana özel mesajla bilgi verirseniz sevinirim.

Starlet
Üye
1 ve 4'e ceap vereyim. Diğerlerini tam olarak bilmiyorum maalesef.
1) Tam olarak içerik şöyle:
Önsiparişte şunlar vardı:
Oyunun beta testine katılma hakkı. Oyun resmi olarak başlamadan 1 gün önce karakter yaratma ve sunucu seçme hakkı. Oyuna resmi çıkış tarihinden 1 hafta önce başlayabilme.Ve birkaç önsiparişe özel eşya. Diğerleri geçti. Şu anda bu promosyondan işe yarar bonus eşyalar. Bu eşyaları şu an hatırlamıyorum. Tabii oyun çıktığı için bulman imkansız. Yinede çok istiyorsan Ebay'e falan bir bak.
Collector's Editionda şunlar:
Asmodian figürü. (kanat ve baltasıyla birlikte, 12 inçlik)
oyunun haritası ve çift taraflı poster, soundtrack, Guild Wars için Aion kanatları ve bu versiyona özel bonus eşyalar. Aynı şekilde bunları da hatırlamıyorum.
Assault on Baulera
Bu, oyunun kendisi. Assault on Baulera isminde ufak ücretsiz bir eklenti çıktı. Bu, güncelleme olarak da iniyor. Ama birde kutu olarak çıkardılar. İçinde bir özel hayvan ve asıl oyunun kendisi de var. İlk versiyonla arasındaki fark bunda bir hayvan var ve oyunun daha güncel bir versiyonunu içeriyor. İlk versiyonu alsan da Assault on Baulera'yı edinirsin ama daha fazla download yapman gerekir. Vede bu daha ucuz.
4) Oyun parası satımı yok ta bazı eşyalar falan satılıyor. Neler olduğunu görmek için www.plaync.com'a git.
mahir330
Üye
Assault on Baulera tı D&R dan aldım yükledim diyelim. Oyuna direk girer mi başka yamaya gerek yok değil mi. Çünkü kutunun üstünde ilk sürüm dahil yazıyor
Starlet
Üye
Yapar kısa bir güncelleme. Ama öyle gblarca yüklemez. Daha yeni çıktı sayılır.
mahir330
Üye
gamer-merket diye bir site buldum herşey satılıyor. oyun parasıda var ama çok pahalı. Aion da oyun parası bu kadar pahalı mı ? bir colletors ün kutusu 140tl aşırıya kaçmışlar gibi
Starlet
Üye
Collector's Editioonlar pahalı olur ve o fiyat normal Türkiye için.
https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/Store.pl?dnv=4832707172&action=toggleCategory&category=14 şu sayfaya baktığımda burada oyun parası satılmadığını görürsün. Demekki Aion için resmi olarak oyun parası satılmıyor. Satanlar gayriresmi yollardan satıyordur ve onunda yasal olduğunu hiç sanmıyorum. Yasal ve resmi olsa niye NCSoft'un kendisi satmasın. Hem bu Freetoplay bir oyun değil. Aylık ödemesi var düzenli olarak ve aylık ücretli oyunlarda oyun parası satılmaz oyuniçi nesneler hayvanlar falan satılır ama oyun parası satılmaz. Bu freetoplaylerde olur.
mahir330
Üye
verdiğin tüm bilgiler için teşekkür ederim ama son bir soracam. ben Assault on Baulera'yı yükledim diyelim sonra Collector's Editioonlar aldım onuda yükledim diyelim bu bana oyunu oynerken ne gibi faydlar sağlıyacak.
mahir330
Üye
COllector's Edition oyun içi avantaj veriyor mu onu soruyorum kısaca
discussioncontroller