Aion - Genel Tartışma
Starlet
Üye
Abi dedik ya oyuniçi eşyalar veriyor diye. Tam emin değilim ama sanırım Assault on Baulera'yı alırsan sonradan Collector's Edition'a yükseltemiyorsun. İlk baştan Collector's Edition al Collector's Edition almak istiyorsan.
jadenyuki123jadenyuki123
Üye
bataglion dedi:

Bu zamanında benim de başıma geldi ve çok aptalca bir sorun. Ncsoft'a mail at. Yalnız sana geri dönseler bile ki yine aptalca(kusura bakmayın ncsoft için başka kelime yakıştıramıyorum.) yazışma prosedürü sebebiyle yazışma süresi bir haftayı bulabiliyor. Sorunun çözülmesi ise daha uzun. Çünkü bütün bu yazışmalar bittiği zaman adamın "verebildiği" tek cevap "şu an beklemeniz gerekiyor. sorunu benim şu an çözmem mümkün değil." Siz de "o halde bütün bu yazışmalar nedendi?" diye sorduğunuzda adam sana "hesabın sana ait olduğunu anladık o kadar" kafa göx girme sebebi bir cevap veriyor.

Ama bu sırada beklemek yerine şunu yapıyorsun. http://www.dlgamer.com/ (linki nscoft sitesinde görmüştüm. Güvenilir.)adresinden üyelik açıp kendine aylık dijital gamecard satın al. Muhtemelen onlar da ilk alışverişini onaylamayacaklar. Senden şunu isterler. Sipariş numarasının yazdığı bir kağıt ve nüfüs cüzdanının önlü arkalı fotografını telefon veya dijital bir makina ile çekip yollarsan onay veriyorlar. Bütün bu işlemler bende sadece yarım saat gibi bir zaman aldı. Onaylandıktan sonra sana email'le gönderilen gametime card numarasını aion account management'tan girdiğin zaman bir aylık oynama süresi sahibi olacaksın.

Bu bir aylık süreyi bitirdiğimde ben ncsoft sitesinden tekrar kredi kartımı kullanabilir durumdaydım. Evet tessekurler dışardan time card aldım oldu

jadenyuki123jadenyuki123
Üye
Şu anda Aiondaki en kalabalık server hangisi? (Asmo tarafında)
FarquesFarques
Üye

Şu anda Aiondaki en kalabalık server hangisi? (Asmo tarafında)

Perento.
jadenyuki123jadenyuki123
Üye
Sırf OGZ legionunda olmak için telemachus serverında yeniden başladım nasıl girebilirim legiona nickim razorn
dealenki
Üye
Aion oynuyan kaldı mı :), kaldıysa server ve karakter adı alabilirsem sevinirim :)
FarquesFarques
Üye
Oyun şubat ayında F2P oluyormuş. http://www.aionfreetoplay.com/website/
RaideN
Üye
Ben denemeyi düşünüyorum. Free serverda oynamıştım hoşuma da gitmişti. Tabi oyun Free 2 Play değil de Pay 2 Win olursa hiç bulaşmam :D
FarquesFarques
Üye
PvP Gear yaparsan oyundan çok zevk alırsın, tabii iyi bir bilgisayarın olması lazım, Benim son seviyede bir karakterim var şubat ayında yükliyip oynayacağım ama bi' kaç yerde gördüm, getirilen bir kaç içeriği ayrı para ile satıyorlarmış, bakıcaz..
BiqBossBiqBoss
Üye
Oynayan var mı F2p versiyonunu çok kısıtlama yapmışlar mı?
discussioncontroller