Aion - Genel Tartışma
spikebebop
Üye
Oyunu F2P olduktan sonra oynayan varmı , varsa izlenimleriniz nasıl ?
FarquesFarques
Üye

Ben eski bir oyuncusu olarak F2P olmasını bekliyordum, arada girer PvP yaparım diyordum ancak oyun beklediğim gibi çıkmadı, grafikler çok değişmiş, eskisinden 10 kat daha fazla kasıyo bilgisayarı, yoğunluk konusunda ise ben yeni karakter açtığımda, başlama bölgesinde 4-5 kişi gördüm, sanırım hâla oynanıyor, eğer bilgisayarın iyi ise oynayabilirsin.
Vexisca
Üye

Ben eski bir oyuncusu olarak F2P olmasını bekliyordum, arada girer PvP yaparım diyordum ancak oyun beklediğim gibi çıkmadı, grafikler çok değişmiş, eskisinden 10 kat daha fazla kasıyo bilgisayarı, yoğunluk konusunda ise ben yeni karakter açtığımda, başlama bölgesinde 4-5 kişi gördüm, sanırım hâla oynanıyor, eğer bilgisayarın iyi ise oynayabilirsin.

Aion'a zibilyon tane patch geldi ve haliyle çoğu şey değişti. Haliyle pc'nin kasma oranıda arttı. Mesela ben Sanctum'un 2.bölgesine gidemiyorum pc donuyor. Bir arkadaşa veriyorum hesabı o hallediyor oradaki işleri. ahaha :D
RaideN
Üye
Ben Aion'a başladım. Europe serverında oynuyordum kısıtlamalar falan var haliyle. Daha sonra Amerika serverında bu kısıtlamaların olmadığını öğrendim ve orda oynamaya karar verdim. Ancak bazı kişiler amerika serverlarının ölü olduğunu falan söylüyor. Server sayısı avrupaya göre gerçekten daha az ama bu serverlarda her taraf oyuncu kaynıyor? En azından başlangıç bölgesinde bir sürü oyuncu var. Henüz başlangıç yerindeki görevleri bitiremediğim için şehire gidip bakamadım. Kafam çok karıştı. Hangi serverda oynamalıyım sizce? Ölü denilen (bana pek ölü gibi görünmeyen) ve kısıtlamasız Amerika serverları mı, yoksa oldukça canlı olan ve kısıtlamalı avrupa serverları mı? Hani gold pack de alabilirim uzun süre oynamaya karar verirsem.
BiqBossBiqBoss
Üye
Bunun üzerine denedim Aion na ama denildiği gibi ölü gelmedi açıkçası. Adım başı adam çıkıyor karşına. End game de hala devam ediyor gibi.
FarquesFarques
Üye
f2p olduktan sonra daha canlandi. Onceden daha az kisi oynuyordu.
FarquesFarques
Üye
F2p olduktan sonra oyun cok gelisti. Gelistirmeye devam ediyorlar. Kendi evini arazi secip oradan satin alabiliyorsun mesela. Deniz manzaralilar daha pahali tabiki. :P Fiyatida ona gore artiyor. Su an oynanabilecek en iyi f2p mmo. Tabi bu yorumun eglence dolu 8 ay gecirmem de neden olabilir.
BiqBossBiqBoss
Üye
Hangi serverdasın Farques?
FarquesFarques
Üye
Daha dun basladim. Tanidik bir arkadasimin yaninda baslayayim dedim. Telemachus - Elyos. Nick ayni. Bir de Spatalos'da lvl 55 Asmo Ranger var. End game Gear. Tabi o zamana gore.
BiqBossBiqBoss
Üye
Bu 50ye kadar sanırım Silver coin ile alınan son seti yeterli oluyor. Zaten 50den sonra DP var bu gold coinlerle alınan armorların mantığı ne peki?
discussioncontroller