Moderasyon Değişikliği
RaideN
Üye
Ben pembiş olmak istiyorum
Chelios
Üye
hazır istek başlığı kıvamına dönmüşken; özel rütbemi istiyorum, yılların hatrına yapın bi güzellik. :( hem tuğbek abi vermişti onu, ayıptır yahu. aasdas
SamsonSamson
Üye
Bi dahaki seçimler ne zaman olacak? Adaylığımı koyucam.
LovermanLoverman
Üye
Ban yiyen mod olamıyor geyiğinden emin misiniz, yiğit nası oldu lan adam forumu bırakırken mod olduydu.
TodzaTodza
Üye

Ban yiyen mod olamıyor geyiğinden emin misiniz, yiğit nası oldu lan adam forumu bırakırken mod olduydu.

Yok öyle bir şey tabiiki, İlk toplantıda Tanis veryansın ediyordu "Ulen iki sene önce Todza'yı banlamak için yer arıyorduk şimdi moderasyon konuşuyoruz" diye, shit happens yani :lol:
LovermanLoverman
Üye
Haa bak aynen aklıma geldi, sen direk banlandıktan sonra mod oldun hatta, dimi ? :D
AtKafası
Üye
Todza'yı kim mod seçti. Bana bulup getirin bi kaç sorum var.
PiranhaPiranha
Üye

hazır istek başlığı kıvamına dönmüşken; özel rütbemi istiyorum, yılların hatrına yapın bi güzellik. :( hem tuğbek abi vermişti onu, ayıptır yahu. aasdas

Tuğbek abi sanada mı rütbe vermişti?. Valla o zaman bende kendimin rütbesini isterim, 2007 öncesi eski dergi zamanında almıştım. Bahar aylarıydı Nisan olabilir (derginin 10.Yıl kutlamaları hatta hiç unutmam), rütbemin keyfini Ekim ayına kadar sürebildim sonra zaten OGZ kuruldu. (rütbe derken starwars rütbelerinden bahsediyorum bilen bilir, sen hangisinden bahsediyorsun Chelios :???).

Piranha'nın mod olmadığı yönetimden hayır gelmez :P

Yok ben almiyim aztek, düşünmen yeter B) Yalnız şunuda söylemeden geçemiycim izninle:
"Aztek'in mod olmadığı yönetimden hayır gelmez :P"
TodzaTodza
Üye

Haa bak aynen aklıma geldi, sen direk banlandıktan sonra mod oldun hatta, dimi ? :D

Yok yav, son bir iki senedir etliye sütlüye karışmıyordum, eski olay bu, bir iki defa kısa süreli uzaklaştırma aldıydım, "Tartışmayı alevlendirip milletin ceza almasını sağlamak yasaktır" kuralı kim yüzünden geldi zannediyorsun :lol:
Chelios
Üye
ben kişiye özel rütbelerden bahsediyorum abi, aktifliğe göre belirlenenlerden değil. bi darh vader, bi autobot, onkilodasdas gelmez daha bu foruma. asdasd

Yok yav, son bir iki senedir etliye sütlüye karışmıyordum, eski olay bu, bir iki defa kısa süreli uzaklaştırma aldıydım, "Tartışmayı alevlendirip milletin ceza almasını sağlamak yasaktır" kuralı kim yüzünden geldi zannediyorsun :lol:

ortalığı bombalıyordun tabi, sonra millet ceza alsın. ahahha
discussioncontroller