Moderasyon Değişikliği
TodzaTodza
Üye

ortalığı bombalıyordun tabi, sonra millet ceza alsın. ahahha

Ondan aldılar olm zaten moderasyona, iyi bir manipulasyonun kokusunu on kilometreden alırım..I know my shit yani :lol: :P
TheodrienTheodrien
Mod
Uygun bir ücrete karşılık koltuğumu devredebilirim :P
hayalgezerhayalgezer
Üye
Osmanlı'nın Bozuk paşası,forumun todzası.
Chelios
Üye

Uygun bir ücrete karşılık koltuğumu devredebilirim :P

bırak abi koltuğu falan, rütbemi veeeeer ahahha
YojimboYojimbo
Mod
FROM NOW ON

image
PiranhaPiranha
Üye

ben kişiye özel rütbelerden bahsediyorum abi, aktifliğe göre belirlenenlerden değil. bi darh vader, bi autobot, onkilodasdas gelmez daha bu foruma. asdasd

Yok be abi aktifliğe mesaj sayısına göre olmasını demiyorumki. 2007 öncesi dergi forumlarındayken millet habire mesaj kasarak hemen alıveriyordu o dediğin rütbeleri. Ben hiç bunda değildim, her gün (aynen şimdiki gibi) forumdaydım aktiftim ama belli başlı yerlere yazardım (şimdiki gibi). İşte son aldığım rütbemi böyle söke söke kendi tırnaklarımla kazıya kazıya yıllar sonra almıştım, da sefasını süremedim benim acım bundan. Senesi dolmadan Oyungezer'de bulduk kendimizi :silly: "Jedi Knight" canım rütbem benim, hiç unutmayacağım seni :D

Aslında bu rütbe olayını açtığınız iyi oldu keşke yapılsa böyle birşey, ama mesaj sayısına göre olmasın çok kötü oluyor forum düzeni bozuluyor :P
__skytalker____skytalker__
Üye
Eskiden bir Autobot vardı ve nasıl kıskanırdım onu (sen miydin Orhan abi?). Bana da verin Decepticon olma mı? Eski üyelere geçin bir kıyak, aldınız elimizden alpha üyeliğini zaten :(
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Yojimbo'nun uyardığı kişilerin rengi mor olsun... Adamın bir farkı olmalı
Chelios
Üye
evet, autobot bendim. :D otto abim "otobota karışma, rütbe verirler." demişti zamanında, dinlemedik.

aynen ha, yocimbo uyardığı zaman uyarılan üye mor olsun. :D
oropheroropher
Üye
Ben de "ardinal"dim, ben istiyor muyum eski rütbemi? :D
discussioncontroller