Sultan ı Reyiz Geri Dönsün Kampanyası
Mister NoseMister Nose
Üye
Dün akşam Sultan ı the Reyizle konuşuyordum; ''Sevgili Nosecum, 8 yıldır düzenli olarak yazdığım tek bir yer vardı, ordan da sakıncalı ilan edilip kovulduk'' dedi. Sesinde pardon yazısında adeta ''Vurulduk ey halkım! Unutma bizi'' diyen Uğur Mumcu'nun hüznü vardı. Kaderinin de aynı olması ne tuhaftı ey goyunlar. Bir gün puslu, soğuk forum akşamında klavyesi yere düştü Sultan ı'nın. Paramparça olmuştu tuşları, mouseundan etrafa saçılan şarapnel parçaları yüreğimizi delip geçmişti. Kimisi bu forum cinayetinin arkasında derin güçler var dedi kimisi bir takımın lobisi dedi ve kimisi gizemli, kırmızılı kötü adam yaptı dedi.

Football Manager konusunu sordu reyiz. Kendisinden bahsetmeyi hiç sevmiyordu, aklı öksüz bıraktığı konusunda kalmıştı. '' Sen gittikten sonra 3-5 sayfa ancak ilerlemiştir ama oyun da kötüydü be reyiz'' dedim. Facepalm yaptı ve ekledi ''siz oynamayı beceremiyorsunuz, kötü FM yoktur, kötü teknik direktörler vardır'' Belki de haklıydı, onun yüce önerilerinden bir nesil artık mahrum kalacaktı.

Bir süre Steve Jobs'dan bahsettik. Ruhuna göktengriden rahmet diledik. Jailbreakli ayfonlara lanet okuduk beraber.

''Benim çeteciden kastım elit forum tayfasıydı'' dedi reyiz. Onlarla uzunca bir süredir zaten sorunsuzca bilgi paylaşımında bulunuyordum. Niye bu kadar ciddiye alındı bilmiyorum'' diye ekledi. Fonda Zeki Müren çalarken ''tehdit'' konusunu açtım. ''Ben kimseyi tehdit etmedim, bu kendisine pastırma getirilmeyeceğini bilen bazı kırmızılı güçlerin oyunudur'' dedi.

Bu reyizin son sözleriydi. Forumda kendisine açık açık hakaret edenlere en ufak bir karşılık bile vermeyen, son dönem gelişmeleri o çok sevdiği forumdaşlarıyla paylaşan yararlı bir insandı.

Lakin kendisinden farklı olandan her daim korkan insanoğlu onu anlayamadı.

Yeşilli ve kırmızılılardan ricamız, Sultan ı'nın banının kaldırılıp iade-i itibarda bulunulmasıdır. Sultan ı'sız bir forum artık forum değildir.

Viva la Sultan ı

Not: Sultan ı asla ama asla böyle bir yazıyı yazmamı istememiştir. Reyiz gururlu bir insandır.

AdramelechAdramelech
Üye
First!
VanyelVanyel
Üye
Viva la Sultan ı :D
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Nereyi imzalıyoruz?
dodgerdodger
Üye
ne yapılırsa yapılsın dönmeyecektir.
aztek
Üye
sultan ı yı uzaklaştıran yönetimi kınıyorum
darkredangeldarkredangel
Üye
Geri gel sultan ı
AtKafası
Üye
Nose banlansın, Sultan-ı gelsin.
nester
Üye
Sultan-ı ve Alpharius reyiz olmadan forum eksik adeta.
Mister NoseMister Nose
Üye
Banlı olan Rubyred de desteğini iletiyor. Kendisiyle pek anlaşamıyorduk ama Sultan ı forum için bir ikondur dedi.
RedBeardRedBeard
Üye
Sultan-ı <3
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller