Elite Dangerous
Starlet
Üye
40 Sterlin vermek istemiyorsan üstte dolara ayarlayabilirsin :) Şaka bir yana (Tabii bu benim düşüncem, Frontier ne düşünüyor ne tasarlıyor bilmiyorum. Bu, diğer benzer tür oyunlardan yola çıkarak vardığım kendi düşüncem)
Şu anda herhangi bir mağazada satılmıyor oyun (Dijital veya kutulu mağazalarda) Sadece Elite'ın kendi mağazasında satılıyor kutulu da dijital de). Oyunu henüz geliştirilme aşamasında. Yamalar yayınlanıyor, yeni ektralar yayınlanıyor, eklenti paketleri çıkacak vs. Oyun bittiği zaman yani ekip ne zaman Elite ile çalışmayı bırakır, ne zaman tamamlar oyunu o zaman Steam GOG gibi yerlerde görürüz ve Amazon, Game gibi perakendecilerde de kutulu olarak bulabiliriz. Belki de DRM Free olur. :)
Pek alakası yok ama bölümlü oyunlarda öyle olmadı mı? Mesela Telltale'in oyunları Tales of Monkey Island, Sam & Maxler, mesela Broken Sword 5 mesela Dreamfall Chapters. Bunlar hep tamamlanınca piyasaya sürülen oyunlar veya öyle olacak türden. Gerçi Dreamfall Chapters Almanya'da EuroVideo tarafından kutulu olarak yayınlanıyor ama başka da bir yerde görmedim. Büyük ihtimalle tüm sezon tamamlanınca, yamalanınca vs. Ne zaman stabil bir hale ve bitmiş bir hale gelir o zaman kutulu olarak piyasaya sürerler.
Galiba Elite de böyle olacak. Yani şimdilik sadece Elite Store'dan alınabilir. Ben pek görmedim Amazon'da, Steamde falan.
Ama gören bilen arkadaşlar varsa anahtar satan sitelerde falan bildirirler.
FizbanLFizbanL
Üye
Oynayanlar varsa birlikte gezegeni ele geçirme planları kurabiliriz

Beğenenler: maviasura

EnsArTRanceEnsArTRance
Üye
steam'e de geldi oyun.. 150 tl verilmez ama indirim beklenir artık :)
maviasuramaviasura
Üye
3-4 aylık eve online deneyimim var ağır gelmişti bana ne yalan söyliyeyim, oyunun temelini öğrenip bıraktım diyebilirim ama hala uzay mmosu açlığım var. Piyasada pek kaliteli oyunda yok bu alanda, Elite Dangerous'u araştırdığım kadarıyla oynanabilir güzel görünüyor. Forumda belli bir oyuncu kitlesi var mı acaba sürekli oynayan?

+: geforce 9600 gt ekran kartı ile oynayabilir miyim?

Sırf bu oyun için adam kendi odasını uzay üssüne çevirmiş (:
https://www.youtube.com/watch?t=176&v=PUFIFL7zwXQ
maviasuramaviasura
Üye
Elemanın biri türkçe sesler ile gemiyi kontrol etmeyi başarmış, umarım bizlerle de paylaşır çalışmasını,

@: Biraz araştırmayla nasıl yapıldığını öğrendim, voiceattack adlı program ile çok kolay bir şekilde yapılıyor. Bizim türko elemanda kendi program yazmış gibi göstermiş kendini helal yani (:
RedBeardRedBeard
Üye
mmm r2d2 ile konuşabileceğimiz bir star wars oyunu olsa yav, görünce aklıma geldi.
SoddorathSoddorath
Üye
Star Wars C3P0 - diplomatic crisis

Beğenenler: Astus

maviasuramaviasura
Üye
aktif oynayan var mı dünden beri sadece demoya girebiliyorum.

@: Region (bölge) ayarlarını ingilizce yapınca sorun çözülüyormuş
maviasuramaviasura
Üye
PowerPlay konusunda önerisi olan var mı en kazançlı ve pvpye yakın hangi taraf var?
FaironFairon
Üye
Hala oynayan var mı? Güzel ama çok boş deniyor hep? Keşif hissini veriyor mu oyun?(Burada keşiften kastım sadece gezegen bulmak değil, bu gezegenlerde de bir şeyler bulmak vs.) İndirimli haliyle çok çekiyor ama alıp oynamadan bırakmak istemiyorum şahsen.
discussioncontroller