30 Mayıs Rihanna İstanbul Konseri
HOXHOX
Üye
image

Evet, bu konuyu açmak bana nasipmiş. Bugün otobüs durağı reklamında gördüm. Kendisi Vodafone İstanbul Calling kapsamında 30 Mayıs perşembe akşamı İnönü'de olacak. Rihanna'yı stadyumda konser verenler silsilesine yükseldiği için kutluyoruz.

Kendisinin canlı performansı üfürüktendir. Şarkıları doğru dügün söylemiyor bile(bi önceki turnesi olan loud'a aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.) Ama yine de lip sync yapmayı reddedip canlı söylemekte ısrarlı olması ve hatta utanmayıp dvdye bastırması takdire şayan. Bunun dışında herkesin bildiği gibi kendisi çıldırasıya başarılı bi sanatçı. Single olupta hit olmayan şarkısı var mı bilmiyorum.
Billboard Hot 100 listesinde zirveye ulaşmış tam 12 şarkısı varmış. Madonna'nın da 12( kaynak : http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Billboard_Hot_100_chart_achievements_and_milestones ) Yani liste başarısı olarak değerlendirdiğimizde Madonna'nın 40 senede anca başardığını Rihanna 10 senede başardı. Sonuç : Bence görülesi.

westgreywestgrey
Üye
sahne önü alsaydım lapdance yapar mıydı acaba düşünceleri...
dodgerdodger
Üye
çok komikmiş yazar kardeş.
defecteddefected
Üye
Sahne önünde Rihanna'yı izlemek yerine üzerine biraz daha koyup oyun konsolu alabilirsiniz.

Zaten sahne önünde olmayacaksam stadyum konserine gitmenin anlamı yok

545 tl'cik
http://www.biletix.com/etkinlik/PPOZ2/ISTANBUL/tr
HOXHOX
Üye
550 lira 1 yıllık spor salonu üyeliği.

niye böyle uçuşa geçti bunlar. şovun hazırlanması çok mu masraflı anca böyle olunca mı kâr ediceklerlermiş :(.
stabilostabilo
Üye

Sahne önünde Rihanna'yı izlemek yerine üzerine biraz daha koyup oyun konsolu alabilirsiniz.

Hee. Çok isabetli bir karşılaştırmaymış. Aferin.

Edit: Üstteki de farklı bir olay zaten. Neyse, devam edin siz.
dodgerdodger
Üye
1 yıllık spor üyeliği de tam 550 ekmeğe eşit! 550 ekmek la! az değil. ben olsam ekmek alırdım.
SamsonSamson
Üye
Pasta yiyememişler mi?
LovermanLoverman
Üye
Diamond max 350 olmalıydı, pahalı. Keşke bi tarafına kaçsa da ders alsa diyecem ama, olmayacak öyle bir şey tabii. Bilet uğruna sveişen arkadaşlarımın duyumları geliyor.
RelentlessRelentless
Üye
550 yıllık salon? Dandik bir salon anlaşılan.
Lover giderse ben de gelirim. Rihanna eğlendirir. Şarkılarını da severim zati.
kurtkapankurtkapan
Üye
ben diycektim relent demiş. çok ucuz lan 550lik salon. Abi David Guetta'ya gitmek lazım asıl da o da herhalde 600 olur. affetmez.

bugün üçüncü
discussioncontroller