Battlefield 4
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
0_0
Bide yarın Sony'nin şovunda gösteriyorlarmış...damn
image
Mr. Web[TR]
Üye
Hepimize geçmiş olsun, bu seri de b*ka sarmak üzere...

Beğenenler: SmoKiNg ACE

LovermanLoverman
Üye
En çok heyecanlanan firma Activision, i bet my soul.

AK_LampardAK_Lampard
Üye
Aceleye gelir bu BF4, kötü olur bence :F

SYSCLEANER
Mod
BF4 te olacak olan özellikler.

1. 500m ötedeki sniperlar su tabancası çekildiğinde oto aim ile ölecekler.
2. Tankların ana silahları sadece tanklara karşı etkili olacak payadelere dmg vurmayacak
3. Araçların ikincil silahları DLC ler ile gelecek
4. Tırmanılabilen her yer iptal edilecek

Özetle COD yada MW serilerinden bir oyunu alıp içine araç ekleyip grafikleri parlatacaklar. Oyun gene BF olmaktan uzak olacak...

RelentlessRelentless
Üye
BF3 çok özensiz bir oyundu, aldığıma pişman oldum denebilir. BC2 bile daha iyi bir oyundu.
En azından doğru düzgün bir MP sistemi vardı, o battletag midir nedir, hala sevemedim ben.
Bu kadar hızlı gelen BF4 de çok iyi bir şey olmayacağının en bariz belirtisi zaten.
TheodrienTheodrien
Mod
3 seneden erken çıkarsa patlar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
http://www.merlininkazani.com/Battlefield_4_gosterildi-oyun_haber-59131p1.html

Muhtemelen yeni nesil konsolları bekliyorlar çıkartmak için.
peace
Üye
2014'den önce çıkmayacağına göre, BF3 de 2011 sonunda çıkmış olduğuna göre BF4'ün gelmesi gayet güzel. Yani üzerine bişi ekleyemezler demenin bir anlamı yok. Activision değil bunlar. :P
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

BF4
2. Tankların ana silahları sadece tanklara karşı etkili olacak payadelere dmg vurmayacak

şu çok güzelmiş. mantıklı bence yapsınlar. hatta piyade direkt tankın üstüne çıkarsa kapağını açıp içindekini öldürebilsin böylece tanka hiç gerek kalmaz.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Yalnız bu adamlar "her sene bi shooter oyunu çıkacak" dememişler miydi? Otomatiğe bağlarlarsa... O değil de, Black 2 gelse negzel olur. ^^
discussioncontroller