Battlefield 4
Amenquiver
Mod

Amen senin okul bitmedi mi hala? Ben istanbuldaki acentayı kapatalı 5 sene oldu. Okuldaydın o zaman sen. Yüksek lisanas mı yapıyorsun ne yapıyorsun abicim :D

Biraz uzatmak zorunda kaldık ya ;))

Beğenenler: SmoKiNg ACE

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Herkes online gibi. Girecek misiniz?
Amenquiver
Mod
Gelirim
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Helen TS den ses etsin

Oyundayım ben.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Dün Lancaster ile iyi kastık sabaha kadar. Attack jet'de jdam çmadığım kalmıştı bir onu da açtım. Bugün onun antrenmanlarını yapıcam biraz, akşama kadar alışmış olurum. Hava hakimiyeti zaten genelde biz de oluyordu CQ large haritalarda şimdi jet ile de extra ekşın yapabiliriz. Gerçi asıl uzmanlığım Chopper'lar ama Jdam sayesinde attack jet ile de ciddi ateş gücü sağlayabilirim gibi.

Bir de düzgün bir Driver/Pilot + Gunner kombininin ne kadar etkili olduğunu server'lardaki abilere iyi gösteriyoruz Lancaster ile,baya zevkli oluyor. Bir çok haritada hava hakimiyetini direk kuruyoruz. Ayrıca tank'da da gunner soflam ve Guided shell ile çok süper kombolar çıkıyor. Haritada bi köşeye geçip dehşet saçmak baya eğlenceli. Düşman ne olduğunu fark edene kadar baya bi etrafı dağıtmış oluyoruz.

Grup yavaşş yavaş oturuyor gibi. Tam squad olup Ts den koordineli oynayınca inanılmaz zevkli oluyor (BF 2 günlerim canlandı tekrar) ve karşı takımın pek şansı kalmıyor. Oyunun ortasında girmediğimiz sürece şimdiye kadar harita kaybettiğimiz olmadı sanırım.

Final stand haritalarından Hammerhead ve Giants of Karelia CQ large da baya zevkli.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
benim oyunun grafikleri bozuldu son nvidia driver update'ten sonra : (
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Valla ben Nvidia driver'larını yüklemeyi bıraktım.

Direk ekran kartını kaldır bence ve bırak Windows updatelesin. Sorun ortadan kalkar.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
şimdi düzelttim ama bu sefer de 2x msaa yapmadan olmuyor. neyse buna da şükür.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

şimdi düzelttim ama bu sefer de 2x msaa yapmadan olmuyor. neyse buna da şükür.

Akşama oyuna bekliyoruz o zaman :)
rubyredrubyred
Üye
ben bu akşam gelemiciim.
discussioncontroller