Battlefield 4
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
rubyred dedi:

ben bu akşam gelemiciim.

Sen kaç gündür yoksun zaten ortalıkta. Nerelerdesin? Senin yüzünden bir kişi eksik kaldık :/ ;)

Beğenenler: rubyred

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Var mı gelen?
RavageRavage
Üye
oyun bu arada 5 euro oldu hardline ile birlikte.hardline yerine bunu almak daha mantıklı tabi.
Glorfindel822Glorfindel822
Üye
DLC'ler olmadan içerik olarak yeterli mi mapler silahlar?5 euroyken kaçırmayım diyorum ama dlc almaya niyetim yok.
RavageRavage
Üye
gayet yeterli.zaten pek dlc maplarini oynayan yok suanda.

Beğenenler: Glorfindel822

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

DLC'ler olmadan içerik olarak yeterli mi mapler silahlar?5 euroyken kaçırmayım diyorum ama dlc almaya niyetim yok.

5 Euro iken bence de kaçırma. DLC mapleri güzel ama zorunlu değil.
TaxmanTaxman
Üye
bf3te de aynıydı, back to karkand dlcsi harici diğerleri çok tutmadı.
creiGncreiGn
Üye
Origin access almak daha mantıklı sanki. Sonuçta BF4'ü alan yüzlerce saat oynamaz herhalde bu saatten sonra. 1-2 ay origin access alıp dlc'lerle birlikte oynamak daha iyi olabilir o yünden.

Bir de diğer oyunlar için %10 indirim ve trial olayı var. Mesela Mirror's Edge Catalyst için 6 saat vermiş adamlar.

Beğenenler: tomAhawk

tomAhawktomAhawk
Üye
Taxman dedi:

bf3te de aynıydı, back to karkand dlcsi harici diğerleri çok tutmadı.

Bow'u almak için Last Stand'e epey bir yüklendiler ama ilk çıkan free dlc'de bir kutunun içinden çıkması şahsım adına pek güzel bir hareket olmadı...

goo_khangoo_khan
Üye
DLC'lerin çoğunu ücretsiz dağıttı zaten EA sanırım. PS4'de Second Assault oynuyorum ben arada nostalji için, (zaten yalnızca second assault haritalarını oynuyorum, vanilya haritalardan fersah fersah iyiler) her zaman için oyuncu var.
discussioncontroller