Infamous Second Son (Only On Playstation)
ultimate_35ultimate_35
Üye
Paramı PC için biriktiriyordum her an ps4 e kayabilir aklım sırf infamous ve FIFA 15 için hele infamous için direk gidip alasım var
DarkorDarkor
Üye
DLC'yi alan oynayan?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Oyun çok kısa sürdü. Gorsellik tavan yapmis resmen. Isiklandirmalar muhtesem. Oyun iyi karmayla bitirdim. Kotu karmaya baktim da youtube dan, iyi ki dark side a gecmemisim. Kotu kadin muzeyyen i Betül Arım seslendirmis sanirim. Yalniz dublaj ve alt yazi cok uyumsuz olmus. Cogu yerde dublaj tencere derken altyazi baska seyler soylemis. Boss dovusleride idare ederdi iste. 50 tl ye bulursaniz alin cunku ederi o kadar.
PomeronPomeron
Üye
Kötü tarafı da tekrar oynasaydın ya, niye izledin?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Tam olarak emin değilim ama baştan başlamak gerekiyor onun için.

Bir de ana karakterin kazandığı güçler yetersiz geldi bana. Her gücün 1 tane süperi var mesela, bunu en azından 2 tane yapabilirlermiş.
PomeronPomeron
Üye
Eee? Baştan başla, farklı bir şekilde bitirmiş olursun.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
2 kere bitirilecek bi oyun değil. ^^

Bu arada oyunda acayip hoşuma giden bir şey var: gamepad'i sprey boya gibi kullanabiliyoruz.

BenjaminBenjamin
Üye
Oyuna bugün başladım da Türkçe dublaj çöp ötesi olmuş.
NesteressNesteress
Üye
Diyalogların kendisi çöpler çöpü olduğu içindir. Oynaması eğlenceliydi ama. Sınırsız neon'u aldıktan sonra fütursuzca etrafa koşturuyordum

Beğenenler: Benjamin

BenjaminBenjamin
Üye
Hakikaten oyundaki diyaloglar aşırı çöp. Ciddi olmamasını anladım da mizahi bir yanı da yok. Fazla zorlama olmuş.

Onun haricinde oyun epey keyifli.

Beğenenler: Dharkan

discussioncontroller