Alpha Protocol
magician
Üye
Obsidian'ın yeni oyunu Alpha Protocol duyuruldu. Buralarda göremedim yazıldığını, yazayım edeyim dedim.

Oyun modern dönemlerde (günümüz ya da yakın gelecek) geçen bir casusluk oyunu.

RPG için bence son derece hoş bir konu, bakalım ne olacak.

www.obsidianent.com

Yürü be Obsidian demekten alamadım kendimi şu dakika...
Nevermind
Üye
Gerçekten rpg'ler yeni bir tarza gerek duyuyorlardı; balta, kılıç işi biraz geriyordu beni artık hem ayrıca uzaylı dövmekte orjinalliğini kaybetmişti.

Bende; "Yürü be Obsidian!" diyim o yüzden.
Betrayal
Üye
Oyunun Şubat 2009'da piyasaya sürülmesi bekleniyor yeni habere göre.

[img width=536 height=640]http://img528.imageshack.us/img528/4761/aprilcoverrevealvp5.jpg[/img]

Oyunun resimleri için:
http://www.gamespot.com/ps3/rpg/alphaprotocol/images.html?om_act=convert&om_clk=gsimage&tag=images;img;2

Ayrıca PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için hazırlandığını da belirtelim.
Misafir
2006dan beri yapimi suren Alpha Protocol casusluk ve rol yapamayi taktisel bir oynanisla bize sunuyor.. oyunda yaptiginiz hersey sonuca etki ediyor, gizliligi, suikast yapmayi ve casuslugu sonuna kadar hissedebilceksiniz oyunun her bolumunde.. ozellestirilebilir karakter arayuzu ve gorevler size asil gorevinizi nasil bitireceginizi ve sonucu kendinizin tayin etmesine olanak sagliyor.. oyunici zaman kisitlamasi, karar vermek icin cok dusunme sansi birakmiyor size.. oyunda Michael Thorton adinda, dunyayi dolasip gizli gorevler yapan bir amerikan CIA ajanini yonetiyoruz.. karakterimizi dokuz ozel alanda(gizlilik, silahlar, yakin dovus gibi) ozellestirip gelistirebiliyoruz..

oyun pc ps3 ve xbox360 icin 6 ekimde cikiyor...

tam benim istedigim turden bir oyun geliyor.. burda saymadigim daha derin ozellikler var, yapay zeka ve oynanila ilgili..
FaironFairon
Üye
Bu oyunu sırf Obsidian yaptığı için oynamayı planlıyorum. Bakalım nasıl bir iş çıkarıcak bu tarz bir oyunda.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Valla beklediğim oyunlar arasında. Kötü olursa Obsidian'ı basarım.
Doğukan
Üye
Oyunu sırf Obsidian yaptıgı için oynamamayı planlıyorum. KotOR II'yi öyle bir mahfetmişlerdi ki, yemin ettirdiler başka Obsidian oyunu oynamam diye.
FaironFairon
Üye
Kotor 2 Lucasarts ın baskıları yüzünden nerdeyse yarım haliyle çıktı piyasaya ama.
Doğukan
Üye
Bloodlines de yarım çıkmıştı abi ona bakarsan, on dakikalık load zamanları da vardı, ama rol yapma oyunu kavramının hakkını veriyordu. (Bana sorarsan VtM daha "tamamlanmamış" bir halde çıktı hatta)
[WT]Elessar
Üye
50$'a önsipariş başladı Steam'den!! :D Ayrıca Space Siege bedavaymış yanında.. Daha güzel bir oyun verselerdi ya...
Ozup
Üye
Guzel guzel. Gina geldi artik ayni konulara bakmaktan. Guzel olucak bu casusluk atraksiyonlari.
discussioncontroller