Alpha Protocol
FaironFairon
Üye
[WT dedi:

Elessar link=topic=4154.msg899732#msg899732 date=1273181350]

Nasıl uydururlar cidden bilmiyorum.

Özellikle bu videodan sonra merak etmiştim en çok. Hani çok seçenek var ve bunu sisteme uydurmak oldukça zor olucaktır. Şimdi biraz baktım ve şöyle bir video buldum gameplay ile ilgili;

Dialog sistemini Mass Effect'ten almışlar anlaşılan ki iyi olmuş, başka bir sistem gelmiyordu aklıma. Combat sisteminide sevdim güzel olmuş. Yalnız bu videoyu seyretmem hiç iyi olmadı, oyun beklediğimden çok daha iyi olcak gibi ve zaten bekleyemiyordum şimdi iyice sabırsızlanıcam ;D
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
[WT dedi:

Elessar link=topic=4154.msg897808#msg897808 date=1272978062]
We have chosen the Uniloc SoftAnchor system to protect Alpha Protocol.

Bu koruma FM 2009'da da kullanılıyordu. Birçok kullanıcı bu korumaya karşı tepkiliydi çünkü oyunu yükledikten sonra Aktivasyon'u zorunlu kılmıştı. Bu koruma ayrıca çok zor kırıldı. FM 2009'da şu anda patchleri kırılmışmıdır bilmiyorum. FM 2010'da bu korumada FM 2009'daki kadar oyuncular eziyet çekmedi.
liquoredmindliquoredmind
Üye
oyun olmamış bence pek, bugün biraz oynadım da, bitmeden piyasaya sürülmüş gibi...
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye

oyun olmamış bence pek, bugün biraz oynadım da, bitmeden piyasaya sürülmüş gibi...

Yapma bunu, yapmaaa bunuuuuuu  :'(
LostLost
Üye
harbiden nasil olmamis ya? beklentimin yuksek oldugu oyunlardan biri buydu.. kahretsin.. aniden de cikmadiki.. ta ne zaman duyurdular oyunu.. bitmemis gibi ha.. damn it!
liquoredmindliquoredmind
Üye
animasyonlar kütük, grafikler zayıf ötesi, oynanış tok değil vs vs, o kadar hatası var ki, obsidian beni de çok üzdü...
SerGeanT
Üye
Aa deme öyle be, tamam bayaa bir makyaj eksiği var ama yine de oldukça hoşuma gitti benim. Normalde çok sıkılganımdır ama bulduğum her dosyayı sonuna kadar okuyup, her göreve giderken bi 5 dakika intel'leri inceliyorum mutlaka. Hele silah modifiye kısmı şahane olmuş valla.
Teknik zayıflıkları görmezden gelip bir şans verilmeli bence. :)
liquoredmindliquoredmind
Üye
Abi kontroller falanda çok fena ama ya :(
FaironFairon
Üye

animasyonlar kütük, grafikler zayıf ötesi, oynanış tok değil vs vs, o kadar hatası var ki, obsidian beni de çok üzdü...

Siparişi verip merakla beklerken bu mesajı görünce biraz hayal kırıklığına uğramıştım ama (Ki kontroller kötüyse sıkıntı yaratacağı kesin her halukarda)

SerGeanT dedi:

Aa deme öyle be, tamam bayaa bir makyaj eksiği var ama yine de oldukça hoşuma gitti benim. Normalde çok sıkılganımdır ama bulduğum her dosyayı sonuna kadar okuyup, her göreve giderken bi 5 dakika intel'leri inceliyorum mutlaka. Hele silah modifiye kısmı şahane olmuş valla.
Teknik zayıflıkları görmezden gelip bir şans verilmeli bence. :)

bu mesajda oyunun iyi yanlarının tamda benim oyundan iyi olmasını beklediğim şeyler olduğunu görünce umutlandım tekrardan. Kontrollerin fala zaten çok iyi olmasını beklemiyordum ve grafiklerden de pek umutlu değildim ama diğer yönleri iyi anladığım kadarıyla.(özellikle silah modifiye, oyunun o bilgileri okutmak istetmesi(tamam çok garip bir tanım oldu bu) , rol yapma ve bunun oyuna etkisi(bu konuda pek bir şey söylenmemiş ama ben Obsidian'a güveniyorum) falan)

Bakalım merakla bekliyorum hala oynamayı bu oyunu. Eğer çeşitlilik, ryo ögeleri falan iyi olursa teknik aksaklıkları gözardı edebilirim muhtemelen.(Zaten genelde RPG'lerde şöyle doğru düzgün çalışan ve az bug olan oyun pek olmadığı için Alpha Protocol'den de fazlasını beklemiyordum :D )
SerGeanT
Üye

Abi kontroller falanda çok fena ama ya :(

Hiç rahatsızlık çekmedim ben ya, gölgeden gölgeye koşup her önüme geleni pistol ile one-shot alıyorum valla :D

PC'de görmek lazım aslında bir de, bir miktar daha rahat olabilir belki.
discussioncontroller