Alpha Protocol
liquoredmindliquoredmind
Üye
Hah işte ben karakterin martial arts ve assault rifle kullanımına yüklenip gizlilik hak getire oynamayı deneyince kontroller beni benden aldı :) demek ki stealth'e vermek lazımmış o puanları :)
Ozup
Üye
Xbox icin konusuyorsunuz degil mi? Kontrollerin pc'de daha rahat olacagini dusunuyorum/umuyorum. Pek oyun oynama sansim olmadigindan kendimi bu oyuna patlamaya hazirliyordum yahu. Lan yapmayin ya.
SerGeanT
Üye
Tip de gayet uygun iken başrol dublajında Nolan North'u duymadığıma şaşırmıştım ki, yan karakterlerden biri olarak çıktı yine karşıma. Sevmiyor değilim gerçi, yine güzel çalışmış.
LooP
Üye
Ozup dedi:

Xbox icin konusuyorsunuz degil mi? Kontrollerin pc'de daha rahat olacagini dusunuyorum/umuyorum. Pek oyun oynama sansim olmadigindan kendimi bu oyuna patlamaya hazirliyordum yahu. Lan yapmayin ya.

pc için de mevcut şu anda
firat0395
Üye
Oyunda Multi yok değilmi?
liquoredmindliquoredmind
Üye
Gamespot 6.0'ı çakmış oyuna, onlarda benim gibi düşünmüşler ve demişler ki "oyunun nerdeyse her yönü bitmemiş gibi duruyor"... Artı olaraksa seçimlerimizin oyunu baya etkilediğini söylemişler ki doğru oyunun tek artısı bu sanırım...
An Anonymous
Üye
Obsidian'ın kaderi mi acaba bitirilmemiş oyun piyasaya sürmek? Keşke BioWare'den ayrılmasalardı diyesim geliyor... New Vegas aynı kaderi paylaşmaz umarım.
Doğukan
Üye
obsidian'ın bitirilmemiş, parasızlıktan kadın voice over'ı atılamamış oyunlarını oynamayı EA'in yvonne strahovski'li candybar RPGlerini oynamaya bin kere yeglerim.
CoraxCorax
Üye

Obsidian'ın kaderi mi acaba bitirilmemiş oyun piyasaya sürmek? Keşke BioWare'den ayrılmasalardı diyesim geliyor... New Vegas aynı kaderi paylaşmaz umarım.

Keşke BioWare'den ayrılmasalardı diyesim geliyor...

Keşke BioWare'den ayrılmasalardı

BioWare'den ayrılmasalardı

BioWare

wat?

SerGeanT
Üye

Gamespot 6.0'ı çakmış oyuna, onlarda benim gibi düşünmüşler ve demişler ki "oyunun nerdeyse her yönü bitmemiş gibi duruyor"... Artı olaraksa seçimlerimizin oyunu baya etkilediğini söylemişler ki doğru oyunun tek artısı bu sanırım...

Yaa, ama... Güzel oyun be.  :'(
discussioncontroller