Alpha Protocol
JulianneJulianne
Üye

Beğenenler: Gun

RidygoRidygo
Üye
Ne zaman oynarım, ne zaman bitiririm hiç bilemiyorum. Kasım gelmeden aradan çıkarmak lazım.
RidygoRidygo
Üye
4 saat gömdüm oyuna. RPG yönü iyi gerçekten. İnsanlara söylediğin her laf etki bırakıyor. Ama oynanış rezalet. Yapay zeka rezalet. RPG yönünün başarılmış olması dışında kalan her öğe kötü.

Buna rağmen oynatıyor. Oyunun kaç saat sürdüğünü bilen var mı?
hebelehoohebelehoo
Üye
13-15 saat civarı sürmesi lazım. Kurcalayacak çok birşey yok zaten.

Beğenenler: Ridygo

RidygoRidygo
Üye
3 ülkeden başka ülke var mı? 2 tane kaldı çünkü.
FaironFairon
Üye
Ridygo dedi:

4 saat gömdüm oyuna. RPG yönü iyi gerçekten. İnsanlara söylediğin her laf etki bırakıyor. Ama oynanış rezalet. Yapay zeka rezalet. RPG yönünün başarılmış olması dışında kalan her öğe kötü.

Buna rağmen oynatıyor. Oyunun kaç saat sürdüğünü bilen var mı?

Skilleri dagitinca biraz daha düzeliyor ama genel olarak iyi değil oynanis. Bir de SEGA patch yapılmasına bile izin vermeyince kaldı öyle.

Seçimlerin etki etmesi konusunda ise bayağı iyi oyun. Kazandığı yeri de bundan kazandı zaten. Keşke devam edebilseydi.
RidygoRidygo
Üye
RPG oyun için 13-15 saat çok az ama insan ilişkilerindeki varyasyonları düşününce yine iyiymiş. Zordur yapılması.
CoraxCorax
Üye
oyun genel olarak kısa sayılır ama new game + potansiyeli çok yüksek
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Aslinda stealth oynayinca oynanis da o kadar batmiyor bana ama ai cidden rezalet. Yine de 6-7 kere bitirdim, hep farkli sonlar gordum. Gerçekten bir rogue agent gibi hissetim. Bu açılardan bile en iyiler listemde durur hala.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Yav forumda farklı sonları olan oyunlarda herhalde bir tek ben 1 kere oynayıp bitiriyorum. Başka son için oynamak hiç işime gelmiyor.
discussioncontroller