Kimlik Güncesi
Eflatun
Üye
Sen söyleyince baktım, nedir diye. Sınırlı ama açıklayıcı. Bu potansiyel ve ne kadarını kullandığımızla ilgili. Hangi katmanlarımızda ne barındırdığımızla. Biraz evet, biraz hayır anlayacağın.
Eflatun
Üye
Herkes tarafını seçer; arafını seçenlere.
Eflatun
Üye
Akvaryumun duvarları içinde yıllardır. Bir gayret. Nereye götürürse artık, deyip gitmek. Göremediğim ne? Asıl ne gerek? Terkedilmek ? Ya da terketmek ? Belki de kaybolmak, yanıbaşındayken insanlar. Orada görecekler seni, ama sen içinde gölge gözünde ateş, kalbinde rüzgarla duracaksın. Bekleyeceksin, çölden öğrenerek. Vahşi ejderin saf bilinciyle örerek zihnini kıracaksın prangalarını, kimse görmeden. Duymuyorlarsa şarkını, duydukları anda öğrenecekler şiddeti, gerekliliği. Ve sen dünyaya savrulmuş yumruklarında yangınları taşıyarak arayacaksın gerçeği. Beyazdan, siyahtan, griden dahi geçeceksin. Ve nasıl bilerse kaderin seni öyle yıkacaksın bendleri. Ardında bıraktığında son halkasını pranganın, o zaman "belki" anlarsın neymiş gerçeğin. O zamana değin, tam ciddiye alma yaşamı, onunla birlikte gül köpeklere, bilgelere ve yıldızlara. Unutma onlarda seninle gülecekler.
Eflatun
Üye
Beklemek niye? Vakti gelmişse yola çıkmanın, tatsızsa her ışık, renksizse her söz, velhasılı tad vermiyorsa burası..

bırakıp gidelim. nedir oyungezer?

gittim..
MelkorMelkor
Üye
gitme.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Eflatun
Üye
hatırladım niye döndüğümü, korkudan yalnızlıktan. hazeyan yapacak yaşı geçtim. köprü yaksam ne yalmasam ne? rasyonele vurursan olmuyor. ama bir gitmak duygusu var. gideyim. bir şey de yazmayın. silineyim.
discussioncontroller