AC/DC
Axl Rose
Üye
@prestige,
bence 2 albüme sıkışıp kalma diğerlerinide edinmeye çalış pişman olmazsın :)

rock n roll aint noise man:)
the Prestige
Üye
dinlenecek o kadar çok grup ve bunu yapmak için o kadar az vakit var ki...
Laçin
Üye
Hemen hemen hiç dinleyemedim. Bana dinlemem gereken, ama mutlak dinlemem gereken parçalarını söyleyebilir misiniz?

Hani olur ya; gnr'den don't cry, metallica'dan mop gibi, kesin dinlenilmesi gereken parçalardan söylerseniz mesut olurum. ^^
YojimboYojimbo
Mod
Laçin elim alıştı dur buradan da bir iki parça önerem sana :)

TNT
Thunderstruck
Back in Black
Hard as a Rock
Hells Bells
Highway to Hell
Money Talks
Shoot Me All Nİght Long...

Aklıma ilk gelen ve dinlenilmemesi durumunda beyindeki müzik kavramı algısının eksik kalacağı parçalardır :)
Laçin
Üye
Eyvallah atalaycığım, çok makbule geçiyor vallaha ;D
YojimboYojimbo
Mod
Ne demek efendim :)
Dark Templar
Üye
It's a long way to the top'ı unutmuşun Yojimbo :D  School of Rock'ın son sahnesinde çalıyor aynı zamanda veletler
Laçin
Üye
Onu da dinleyim uğurcuğum :D

Ayrıca bir şey eklemek istiyorum, müzik zevkim acayip değişiyor. Blues'e merak sardım, aynı zamanda artık metallica ve iron maiden'in sert tonlarından değil de gnr'in, adına "yunusların sevişmesi" dediğim, sert ama bir yandan hüzünlendiren müzikleri hoşuma gidiyor. Hele estranged'te öyle bir öne çıkıyor ki bu "yunusların sevişmesi" veya "les paul ağlıyor" teması, dinlerken kendimden geçiyorum. =)
Dark Templar
Üye
aslında müzik zevkin değişmiyor pek Laçincim,sadece kapalı denizde kalmaktansa okyanusa açılmaya başlıyorsun.
Laçin
Üye
Değişiyor yav, nedense metallica ve iron maiden'dan eski keyfi alamıyorum. Daha çok dediğim gruplar, katatonia, black sabbath gibi gruplara yöneldim.

Ha bi de b.b king, clapton, bob dylan falan dinliyorum.
discussioncontroller