LotRO tanışma alanı - Server ve kinship'inizi yazın, birbirimizi bulalım!
dealenki
Üye
EU Eldar

Karakter adı : Fandeal

Not : Matrim Couthon'un isteği üzerine eldar da karakter açtım :)
Matrim Couthon
Üye
EU F2P Client ını indiriyorum şu anda.

Farklı serverlarda 3-4 farklı karakterim vardı Trial olarak başladığım.Trial olan karakterler le devam edilebiliyor F2P de.Hatta hepsi için ayrı ayrı 1000 er puan geldi store için Mail adreslerime.

Snowbourn da 25 Level Elf Female Champion ım vardı.Aviendhai.Ama onunla oynamayı pek düşünmüyorum.Snowbourne u pek tavsiye etmem.Son derece bomboş oluyor server.

1 tane Lore Master vardı,fazla sarmadı,15 level dayken bırakmıştım.

Beni en çok saran Eldar daki Hunter karakterim olmuştu.Sanırım onunla devam edeceğim.

Karakterin adı Janduin Taardad.The Legion of Gold Kinship'indeydim.En son Welcome week ile beraber sanırım 20 gün kadar oynamıştım.30 Level'dayken bitmişti sürem.

Hatta çok hoşuma giden şöyle de bir SS vardı elimde:

Spoiler:
image

Özet : Oyunu kurdum, EU'da Eldar'dayım.Karakterimin adı Janduin Taardad . Başladım hafiften oynamaya.
Lightwave
Üye
Update game data kısmı ne kadar sürüyor bilen var mı? Saatlerdir bekliyorum %5 de. oyun bile daha hızlı inmişti. :/
Matrim Couthon
Üye
Eğer F2P ye geçildiğinden beri ilk kez giriyorsan oyuna,F2P clint ını indiriyor gibi birşey.Yani yeni oyun clint ı indiriyor denilebilir.
Lightwave
Üye
10 gb'lik oyun dosyasını indirdim bugun. Şimdi update'e bıraktım ama sanki uzun gibi geldi update süresi. Neyse gece açık bırakıcam zaten pc'yi. :)
dealenki
Üye
sonuç olarak hangi serverdasın :)
Lightwave
Üye
Eldar'da oyunu tam kavramak için elf hunter açtım. ilerde büyük ihtimalle değiştircem ama. :)
dealenki
Üye
Dealanor, Fandeal eklersin karakterleri :)
Matrim Couthon
Üye
Yalnız Hunter sınıfı için Elf pek uygun bir ırk değil.Daha çok Human tavsiye ederim.

Bende tekrarlıyayım:

Eldar - Janduin Taardad . The Legion of the Gold
lotro_tr_31
Üye
Uygun değil derken?

Hunter sınıfı gerel lotr filmlerinde gereksede oyunlarda elf ile özdeşleşmiştir.Lotro içinde bu geçerlidir.Hunter için en uygun ırk elfler ama hobbit,cüce,insan ırklarınıda hunter seçebileceğinden bir az zevk meselesi.
discussioncontroller