LotRO tanışma alanı - Server ve kinship'inizi yazın, birbirimizi bulalım!
Matrim Couthon
Üye
Uykusuzluğuma denk gelmiş.Hunter ile Champion'ı karıştırmışım.Hatta karıştırmaklada kalmamışım,resmen iki kavram yer değiştirmiş.O anda kendi Hunter karakterimin adını resmen Champion olarak hatırladım mesela :D .

Champion sııfı için Elf ırkı pek uygun bir ırk değil :) .
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Oyun tamamen ücretsiz mi oldu, yoksa yine oyunu parayla alıyorsun ama sadece aylık ücret mi ödemiyorsun, nasıl oldu?
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Sitesinde daha detaylı yazar ama bildiğim kadarıyla durum şöyle: Free Account alınca ücret ödemiyor ve sadece belli bölgelerde quest yapabiliyor, başka bölgede quest yapmak istediğin zaman o bölgeleri satın alıyor
ccteam
Üye
Server : Brandywine

İsim : Fortesil

Lvl 36 Burglar

Server : Brandywine

İsim : Dorgima

Lvl 17 Guardian

Tanışalım kaynaşalım :D
kORKUNç
Üye
Server: Gilrain

İsim: Ulugat

lvl 33 Man Captain

Kinship: Brotherhood of Steel
litmus
Üye
arkadaşlar oyuna bende bugün başlıycam oyun iniyor şuan hangi serverda başlamamı tavsiye edersiniz biraz türklerin bol olduğu bir server arıyorum açıkçası oyun konusunda tecrübesizim wow'un yanında oynıycağım bu oyunu lotr hayranlığımın esiri oldum iyice :D evet arkadaşlar tavsiyeleriniz neler hatta beni yanına alıp yetiştirebilecek biri varsa şöyle üst seviye bi arkadaş çok iyi olur :D
kaankaya121
Üye
server :Withywindle
isim : Dorathir ama Greybeard olarak sorarsanız herkez gösterir :D
Kingship :Deathsinger Clan
ırk :insan
sınıf :Champion
HolybolyHolyboly
Üye
ya bende 20 küsür level'a kadar Loremaster kasmıştım.Sonra sıkılıp bıraktım.Ortamı güzel server varsa yeniden girişebilirim oyuna.
dealenki
Üye
Şu an aktif olarak oynuyan varmı biryerde buluşsakta gelen insanlarda oyunu bırakmasa dimi :) Snowbourn EU - Dealwyn
lotro_tr_31
Üye
Snowbourn da İstanblue adında fazlasıyla aktif bir kinship mevcut. Sana oraya girmeni öneririm.

http://istanblue.lotrosites.com/ bu kinshipin web adresi.
www.lotro-turkey.com ayrıntılı bilgi için
discussioncontroller