LotRO tanışma alanı - Server ve kinship'inizi yazın, birbirimizi bulalım!
kafasin
Üye
Selam arkadaslar sanirim kimse evernight server inda oynamiyor guzel bir kin kurmak iyi olurdu :)

server: EU evernight
isim: Unsin
race: Man
class: Champion
level: 50
Heroofevening
Üye
Merhaba,
Konuyu açan arkadaşım Nosfero(Hakan)ile birbirimizi 1 yıldır tanıyoruz.İlk baş biraz karakterimi anlatayım, Heroofevening - Us(Firefoot'da oynuyorum) - Captain - Level 60 - 4/6 Hall General's Radiance Set,helm ve shoulders +10 radiance veren fakat bu setin bir parçası olmayan armourlar - Kin: Loyal Legion of Knights(Rank 10),Kin deki üyelerin hepsi büyük Kin lerden transfer edilmiş oyunculardan oluşuyor.
Öncelikle US de oynayan ve yüksek level olmayan arkadaşlar, Firefoot server ına gelirlerseniz elimden gelen her türlü yardımı yapmaya çalışacağım ;) Bir çok arkadaşım Türk Kin. kurma konusunda düşüncelerini paylaşmış evet bu düşüncelerde çok haklısınız işte Türk ler bir araya gelince sorunlar çıkıyor vb. Ben kin. kurma gibi bir öneride bulunmuyorum fakat yeteri kadar insan bulursak kin. tabiki açıp geliştirebileceğime inanıyorum.Bu yüzden Us de oynayan ark.lar iletişime geçerlerse sevinirim pm atabilirler.Bunun dışında yeni başlayan arkadaşlarada her konuda yardımcı olmaya çalışırım.
Saygılarımla
TheodrienTheodrien
Mod
Seninle karakterlerimiz set olarak aynı kaderi paylaşıyor Hero :) US büyük bir topluluk oluşturacak kadar Türk çıkacağını sanmıyorum açıkçası. Benim önerim, Türkler ile irtibatta olacağınız bir kanal açın. Biz EU Snowbourne sunucusunda öyle bir kanala sahibiz. Yeni oyuna başlayan arkadaşları da çağırdık. Bir kinship içinde olmasak bile, o kanaldan birçok yardımlaşma çağırılarına cevap veriyor, veya yardım isteyebiliyoruz. Kaynaşmak için çok güzel bir yöntem.
lotro_tr_31
Üye
bende EU snowbourn serverindayım su an beklemeden bir fellowship yapicak kadar arkadaslarim var ben onlara onlar bana sürekli yardim ediyor ve oyun daha zevkli bir hal aliyor. oyun içerisinde turk daha fazla ama bir fs hemen kurulabiliyor tek sorun coğu hunter ;)
Heroofevening
Üye
İlginiz için teşekkürler,evet haklısınız zaten Us de başlayan oyuncularda okuduğum kadarıyla fazla Türk bulamamaktan Eu ya dönüş yapıyor zaten,fakat ben yinede farklı serverda olanları beklerim :) İnş. yakın zamanda Watcher dan da setin geri kalanını toplarız Theodrien ;) Şimdi biz Us Firefoot serverında 6 Türküz,hepimiz birbirini tanıyor,görüşüyor.Keşke baştan Eu da başlasaydık ama biraz geç,yeniden account açmak paradır vb. uğraşmak pek istemiyorum açıkcası.
lotro_tr_31
Üye
server transferide yapabilirsin ama sonuçta o da ekstra para !
TheodrienTheodrien
Mod

server transferide yapabilirsin ama sonuçta o da ekstra para !

US'den EU'ya geçiş yapılamıyor ki?
Heroofevening
Üye
Evet Us den Eu ya geçiş olmuyor. Turbine nin server değiştirme hakkında bilgi verdiği bir siteden alıntı : Q. Is it possible to transfer a character from a North American (Turbine) server to a European (Codemasters) server?
A. It is not possible to transfer a character between North American and European servers (or vice-versa).
Heroofevening
Üye
Google'a: lotro server transfer yazıp yapılan aramada çıkan 4.cü sitede bu konu hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.
lotro_tr_31
Üye
Theodrien dedi:

US'den EU'ya geçiş yapılamıyor ki?

onu bende biliyorum ya server lar arasi değişim oluyor.
discussioncontroller