LotRO tanışma alanı - Server ve kinship'inizi yazın, birbirimizi bulalım!
Heroofevening
Üye
Tamam hani ben Us den Eu ya geçme konusundan bahsettiğim için sen öyle söyleyince ;) Abi yeni bir forum açsak ortaklaşıp şu an hiç bir düzgün lotro forumu yok :/ varda online olan kişiler az kabataslak olsada birşeyler yapalım bence konuşalım bu konuyu..
TheodrienTheodrien
Mod
Birkaç arkadaşımla hosting konusunu konuşuyorum bu aralar. Eğer host ayarlayabilirsem forum açılacak. Domain işi kolay zaten.
Heroofevening
Üye
Güzel banada bir görev verirseniz sevinirim :)
Theodhir
Üye
Arkadaşlar yazılanları bir bir okudum üşenmeden :) ve bazılarının bir türk kinship özlemiyle yanıp tutuştuklarını gördüm :) belki bir faydası olur diye bende yazayım dedim.RP Laurelin Serverında yaklaşık 5 6 ay önce kurduğumuz Strength And Honour Kinshipimizde gayet güzel vakit geçirmekteyiz.Normalde çok aktif bir Kin olmnasına rağmen bu aralar iş güç dolayısıyla fazla birlikte olamıyoruz.Ama yinede birileri online olabiliyor.İlgilenen olursa bana(theodhir) yada Durinore yadaaa Alamafa arkadaşımıza bir selam çakmaları yeterli olacaktır.Ağır RP yapmak isterdik ama çok ağır bir RP dönmemekte Kinshipimizde(Arada bir yani :))Son hesaplarıma göre üye sayımız 12 13 civarında....
Longbow
Üye
selam Theodrien

Bizde Laurelin RP serverindayız. Radix Lecti ( www.radixlecti.info ) adında Karma bir kinshipteyiz.
Adlarınızı friend listime aldım. online olduğunuzda sohbet ederiz.

Lucane Level 60 Guardian
Vanien Level 60 Champion
Felarandir Level 60 Hunter
Adra
Üye
Theodhir dedi:

Arkadaşlar yazılanları bir bir okudum üşenmeden :) ve bazılarının bir türk kinship özlemiyle yanıp tutuştuklarını gördüm :) belki bir faydası olur diye bende yazayım dedim.RP Laurelin Serverında yaklaşık 5 6 ay önce kurduğumuz Strength And Honour Kinshipimizde gayet güzel vakit geçirmekteyiz.Normalde çok aktif bir Kin olmnasına rağmen bu aralar iş güç dolayısıyla fazla birlikte olamıyoruz.Ama yinede birileri online olabiliyor.İlgilenen olursa bana(theodhir) yada Durinore yadaaa Alamafa arkadaşımıza bir selam çakmaları yeterli olacaktır.Ağır RP yapmak isterdik ama çok ağır bir RP dönmemekte Kinshipimizde(Arada bir yani :))Son hesaplarıma göre üye sayımız 12 13 civarında....

Selam

Birçok kez kinship olayı denendi ve malesef olmuyor bunun için çokkk uşrastık.. :) bir neden veya bir sorun cıkıyor, zaten hemen hemen Yazan herkez burda Sk da bulunmustur neyin ne oldugunu biliyor oyuzden özlem cekiyorlarmi bilemem ama ben çekmiyorum yeni bir kin için, Özlemimiz Geçmişte yaşadımız güzel anılardır.. mesala ben "Cemi captanla rivendele koprunun dibine cekerek asagı ucması gibi" ^^ veya 8-10 saat chine modunda ph kesip bosu cıkartma cabalari :S ozamanlar yapabildimiz Fornost ve CD ozellikle CD de Booku bitirdimizde Buyuk bir sevinc yaşamıştık ozamanlar mordirithe direct gidilmiyordu :) bunun gibi etc.. Bu gune gelirsek zaten snowda bir kanalımız var butun turkler ordan konuşabiliyor veya grp yardim alınabiliyor, max 18 kişi felan gördüm enson kanalda ilerde bunu mumkun kılabilcek bir ortam olursa Tekrar kurulur kinship. 
Theodhir
Üye
Adra dostum,öncelikle cevabın için teşekkürler.Dediğin gibi Kinship işi gerçekten çok zahmetli,binbir zorluk içeren bir iş,malesef herkesi aynı anda memnun etmek mümkün değil.Ama imkansızda değil.Bizim ilk,sadece Türklerden oluşan Kinship girişimimizdi bu vede diyebilirimki kısmen başarıya ulaştı.Tabiki yarı yolda bırakanlar,asla memnun olmayanlar,bazen kimse online olmadığı için sıkıldım diyip gidenler,kavga edenler oldu.Ama bunlar bizim için asla dağılma sebebi olmadı.Bir Türk kinship özlemi duyanların sayısını,bu konuyu baştan okursan sanırım daha iyi görebilirsin dostum.Ayrıca Snowda bir kanalımız var demişsin,bir kez daha belirtmek isterimki,biz snowda değil,RP-Laurelin serverında faliyet gösteren bir Kinshipiz.Bilmiyorum snowda bir çatı altında toplanmak o kadar zormu ama,biz buna inanıyoruz,bunun için çalışıyoruz,ve Laurelin serverında bunu başarmak için elimizden geleni iyi kötü yapıyoruz.Yanlış anlaşılmak istemem bu kadar savunmadan sonra,içimde birike birike dağ olmuş bir meselede bu :) Amacım,Laurelin serverında oynayan,oynamak isteyen,Kinship arayan aramayan herkese sesimizi duyurmak sadece...
Saygılar,sevgiler herkese :)
Silverlex
Üye
Adra dedi:

Birçok kez kinship olayı denendi ve malesef olmuyor bunun için çokkk uşrastık.. :) bir neden veya bir sorun cıkıyor, zaten hemen hemen Yazan herkez burda Sk da bulunmustur neyin ne oldugunu biliyor oyuzden özlem cekiyorlarmi bilemem ama ben çekmiyorum yeni bir kin için, Özlemimiz Geçmişte yaşadımız güzel anılardır..

Kesinlikle katılıyorum.

Adra dedi:

Bu gune gelirsek zaten snowda bir kanalımız var butun turkler ordan konuşabiliyor veya grp yardim alınabiliyor, max 18 kişi felan gördüm enson kanalda ilerde bunu mumkun kılabilcek bir ortam olursa Tekrar kurulur kinship.

Tekrar kurulacağını hiç sanmıyorum. Kinship nedir? Bana göre kinship, mavi renkli özel chat kanalından ileriye gitmedi. Kanalı mavi renk yapın, alın size mis gibi kinship :P Dert yok, tasa yok, tartışma yok... çok da güzel birlikteliğimiz var. Yeni kinship kurarak kimsenin bu ortamı bozacağını (istemeyerek te olsa) düşünmüyorum.

Düzenleme:

Theodhir, umarım amacınızda başarılı olursunuz ve bizim düştüğmüz hatalara düşmezsiniz. Bol şanslar ;)
paralelatol
Üye
Arkadaşlar selamlar,
Tekrardan bir çağrı yapayım eğer US serverlarinda başlayacak olanlar varsa "Firefoot" serverina bekleriz, burda 6 7 türk olduk ve büyüyoruz kinship kurduk yakında raidlere başlamayı düşünüyoruz,ben level 55 hobbit burglar im şu an,60 level captain ımız var onun dışında da 40 ile 50 arası değişen arkadaşlar var  desteğiniz ile daha da büyüyebiliriz, belirtmek istedim,

[img width=800 height=640]http://i90.photobucket.com/albums/k257/paralelatol/Lotro/ScreenShot00020.jpg[/img]

[img width=800 height=640]http://i90.photobucket.com/albums/k257/paralelatol/Lotro/ScreenShot00007.jpg[/img]

Eaststreetz
Üye
Arkadaşlar ben EU'da başladım. Umarım hata yapmamışımdır çünkü US'de oynayan bir çok kişi var burda :-/
discussioncontroller