Attack On Titan - Anime
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
favorim

Beğenenler: ico_irg

KyuSecKyuSec
Üye
Arkadaş tavsiyesine seyrettim. Çizimler kaliteli, müzikler güzel, karakterler Eren hariç gayet iyi. Keşke ana karakter bu kadar rezil olmasaydı.

Ek: Titanları bir türlü ciddiye alamadım her gördüğümde gülme geliyor.

8/10 would watch again
CyroCyro
Üye

öff o 3dmg sahneleri mükemmel olmuş. 2.sezondaki 3dmg sahneleri çok düzdü. bu sezon o anlamda 1.sezon kalitesine dönecek, hatta o kaliteyi de aşacak gibi. ayrıca twitter'daki yonkou productions hesabı bu sezonun 24 bölüm olacağını söylemiş. bildiğim kadarıyla söyledikleri pek yanlış çıkmıyor.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Şu Eren ölse keşke be. Ne boş karakter.

3. sezon çok iyi bence bu arada. Siyaseti ve entrikası bol sezonu güzel yapmışlar.
CyroCyro
Üye
Mangaya göre biraz kestiler entrika kısımlarını ama animede de iyiydi.
Spoiler:
Okuyalı biraz oluyor ama mesela Levi Historia'yı bildiğin tehdit ediyordu kraliçe olması için. O yüzden de Historia'nın taç giydikten sonra attığı yumruğun daha bi ağırlığı vardı.
Animede öylesine atılmış gibi oldu biraz.
Ayrıca animasyonda sıçmazlarsa 3. sezonun 2.kısmı daha da iyi olacak. Düzgün yapabilmek için 3 ay ara verecekler dedikoduları var ki bence versinler, ilerideki bölümler için kesinlikle değer.
MuhallebiMuhallebi
Üye
E sezon 12 bölüm değil mi? Yoksa o 2. sezona mı özel bir durumdu?

Ayrıca o yumruk muhabbetinin nerden çıktığını bile anlamamıştım ben. Levi'ın genel halinden dolayı sanmıştım. LUL. Gerçekten de çok havada kalmış.

Bu arada doğru anladım dimi
Spoiler:
goril titan eren'in babası çıktı? sarışın değil gerçi baba ama benzettim.
DemifiendDemifiend
Üye
Muhallebi dedi:

Bu arada doğru anladım dimi

Spoiler:
goril titan eren'in babası çıktı? sarışın değil gerçi baba ama benzettim.

Spoiler:
Babası değil, abisi
CyroCyro
Üye
Üstte ağır manga spoilerı var, babası değil desen yeterdi. İleride ne olduğu açığa çıkacak zaten

Bölüm sayısıyla ilgili resmi olarak bir şey duyurmadılar. Twitter'da animeyle ilgili sızıntılar yapan bir hesap 24 bölüm olacağını yazdı sadece. Kendisinin dedikleri genelde doğru oluyor. Bir şey duyurmamaları da ilginç. 2.sezon başladığında 12 bölüm olacağını duyurmuşlardı mesela.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Ohaushauh fena rüzgarlık yedim. Ama neyse ki sikik erenle ilgili bir spoiler çok da umrumda değil.
discussioncontroller