Attack On Titan - Anime
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Ne zaman elemana seslenseler ? ''türk'ün düştüğü durumlara bak be, Allah kurtarsın'' diyorum. Dev mev zor iş bunlar.

Beğenenler: RikudouSennin

WilrosWilros
Üye
Bende başladım bakalım epey merak ettirdiniz güzele de benziyor ilk bölüm itibari ile
Geass
Üye
Spoiler:
Sonunda Eren ortaya çıktı. Her bölümden ben zevk alıyorum. Gayet iyi bir anime

Animenin yaratıcısı:
Spoiler:
image

Bleach'teki ishida gibi adam :D
luffyluffy
Üye
9. bölüm acayip bitti..fullmetal alchemist brotherhood'dan bu yana bir sonraki haftayı böylesine iple çektiren bir anime gelmemişti benim için..claymore havası var biraz da..
TwinSoulTwinSoul
Üye
Bende her hafta merakla bekliyordum ama şu son olay beklentimi biraz düşürdü.

Spoiler:
Uzuvların iyileşbilmesi için bir kereye mahsus bir durum olsaydı iyiydi. Adam daha bir tanesini bile kesememişken dev olduğunu öğrendi, gitti bütün coşku, intikam ateşi. Kaldıki annesini öldüren şeyde bir dev.

baypalbaypal
Üye
dizi mag veriyomu yahu veya online altyazılı izleyebileceğimiz bir yer varmı dır ?
xErenxxErenx
Üye
baypal dedi:

dizi mag veriyomu yahu veya online altyazılı izleyebileceğimiz bir yer varmı dır ?

türkanimetv de veriliyor.
BiqBossBiqBoss
Üye
Türkanimetv den bulamamıştım ben onun yerine Eyesonanime diye bir siteden izledim yükleme süreleride çok hızlı.
http://eyeonanime.com/

colossal titan hakkında teori
Spoiler:
Eren'in (colossal titanın) zekası ile ilgili şaşkınlığından sonra son 2 bölümde gördüğümüz babasının verdiği bir ilaç yüzüne titan olabilme özelliği colossal titanın babası olma ihtimalini güçlendirdi aklımda. Hatta armored titan bile şüpheli gelmeye başladı. Ama babasının neden böyle bir şey yaptığı ile ilgili kafamda bir sürü şey olmasına rağmen yazıya dökemiyorum. Siz ne diyorsunuz?

Birde hangi günler yayınlanıyor?
baypalbaypal
Üye
turkanime sitesine animenin ismini japonca kaydetmişler bulunmuyor ondan. :)
birde dns değiştirmeden videoları açılmıyor.
__skytalker____skytalker__
Üye
Dns olmadan açılan playerlar da var orada.

Ayrıca pazar günleri çıkıyor.
discussioncontroller