The National İstanbul Konseri
PersonaPersona
Üye
Mail gelmemiş Lampardo. Dodger reyiz bizi diskoya götürmezse zorlu yolları tercih etmek zorunda kalacağım.

Setlist muhtemelen şuna benzer bir şey olacak;
http://www.setlist.fm/setlist/the-national/2013/city-hall-plaza-boston-ma-73d9aa25.html

Buna American Mary ile Sorrow eklenirse, About Today de vuruculuk açısından en sona atılırsa epik olur. Ama American Mary'nin çalınma ihtimali bence sıfır. Sorrow denk gelebilir, yeter ki About Today'e bir şey olmasın.

Bugünden itibaren buraya konsere kadar her gün olmamakla birlikte konserde en çok çalınmasını istediğim şarkıları atacağım. Ama bugün ön grup Noah and the Whale ile başlayayım dedim. Şu şarkıyı dinleyin, sözlerini ezberleyin :3

"for i'm still here hoping that one day you may come back"
PersonaPersona
Üye

Konserde en çok çalışmasını istediğim şarkı. Ezbere biliyorum, bis dönüşü bunu calarlarsa olebilirim
AK_LampardAK_Lampard
Üye
O dediğin gibi olursa setlist, çok büyük olmasa da, hayal kırıklığı yaşarım gibime geliyor. Çünkü en çok debut albümlerini dinledim adamların, şarkıların yarısını ezbere biliyorum neredeyse. Hatta son konserlerinin hiçbirinde çalmamışlar debut'tan. Olmadı, diskografiye adam akıllı bi girişirim artık başka çare yok.
PersonaPersona
Üye
Son iki albüme yüklensen yeter. Ben zaten High Violet'ten 3-4 tane şarkıyı ezbere biliyorum, son albümden de 4 tanesini ezberlemiş sayılırım. Her şarkıda eşlik edeceğim :3
PersonaPersona
Üye
İPTAL : ((((((((((((
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Tam onu yazmaya geldim ben de. hay sokayin. The xx ile Arctic Monkeys konserleri gümbürtüye gitmese bari.

Vodafone İstanbul Calling Bilgilendirme Duyurusu

Ülkemizde yaşanan gelişmeler çerçevesinde, Pozitif Live tarafından Vodafone İstanbul Calling kapsamında gerçekleşmesi planlanan bazı etkinlikler iptal edilmiştir. Konserlerin akıbetiyle ilgili bilgilendirme önümüzdeki günlerde yapılacaktır. İptal edilen etkinliklerin listesi altta yer almaktadır:
o Zaz: 15 Haziran Parkorman
o Indie Park: The National, Noah & The Whale, Emiliana Torrini: 23 Haziran Parkorman
o Bloc Party: 26 Haziran Parkorman
o Dance Day: The Prodigy, Basement Jaxx & Jaguar Skills: 29 Haziran Parkorman
o Alternative Park: Thirty Seconds to Mars, The Maccabees, !!!: 30 Haziran Parkorman
o Sigur Ros: 2 Temmuz Parkorman
o Urban & Hip-Hop Day: Snoop Dogg, CeeLo Green & Nas: 7 Temmuz Parkorman

Bilet iadeleri için Biletix en kısa zamanda bilet satın alanlarla e-mail ve SMS yoluyla iletişime geçecektir.

Tüm müzikseverlere hassasiyetleri ve konu ile ilgili destekleri için teşekkür ediyoruz.

NOT: Vodafone İstanbul Calling kapsamındaki yan etkinlikler de aynı sebeplerden ötürü iptal edilmiştir.
SwooshSwoosh
Üye
oha konser kalmamış
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Bilet alan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.Ayrıca;

http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/23488412.asp
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Bilet alanların paraları iade ediliyor.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Para iadesi anlamında geçmiş olsun demedim,sonuçta bir çok kişinin beklediği ve canlı olarak izlemek istediği bir gruptu o anlamda söylemiştim
discussioncontroller