OGZ güzellik yarışması
BergtonBergton
Üye
Merhabalar, yarışmaya Umoja Laboratuvarları'ndan katılıyorum.
SamsonSamson
Üye
Arkadaşım, kartal var o yüzden koydum :(
Extrapit
Üye
Eee kim kazandı?
4munet4munet
Üye
samson işte, adam en çok like'ı aldı.
SamsonSamson
Üye
;)
FirewingFirewing
Üye

Merhabalar, yarışmaya Umoja Laboratuvarları'ndan katılıyorum.

Bu zamana kadar neredeydin?! :P

Neyse arkadaşlar, şu an fazlasıyla yorgun ve gerginim ve yatmam lazım. Konuyla yeterince ilgilienemediğim için sizlerden af diliyorum :P Oyları saymaya çok gerek duymuyorum şu an zira 2. ve 3. seçeçek kadar bile katılım sağlayamamışız gördüğüm kadarı ile. Zaten çok ayak üstü gelişti muhabbet, pek düzgün planlı bi şekilde konu açıp duyurusunu yapamadık. Halbuki benim istediğim daha kapsamlı bir şey idi. Bu biraz daha geyik içerikli oldu. Yine de güldük eğlendik makara gırgır vs.(en azından kendi adıma konuşayım). Katılan katılmayan, muhabbetini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz.

Samson'cuğumu tebrik ediyorum, 180 derece ancak bu kadar efektif dönülebilir :grin: Yine de göndülmden daha avatarı ile özdeşleşmiş; ne bileyim bir samimi patates gibi bir enews gibi daha orjinal bir avatarı olan birinin kazanması geçerdi. Ödül olayı dediğim gibi, yüksek ihtimalle yeni foruma kalacak. O zamana kadar şununla idare et bakalım :P

Spoiler:

HD kalitede yolla da bi ara daha güzelini yapayım, 5 dk da sersem bünye ve uykulu gözlerle anca bu kadar =/
image
SamsonSamson
Üye
Google+ kullandım o da kaydederken kaliteyi düşürdü D:

Ayrıca ben şahsen kendimle özdeşleştirdiğim avatarı Jerry falan beğenmedi o yüzden bunu yaptım :(
FirewingFirewing
Üye
Onu beğenen var mıydı ki zaten allasen flksdkj
SamsonSamson
Üye
:(

Spoiler:
image

Niye sevmiyorsunuz :(

Edit: Yanlış resim koymuşum, kimse de demiyor ki aga bu ne :/
EnewwssEnewwss
Üye