Origin hesabım çalındı
Diffusional
Üye
İyi akşamlar arkadaşlar, sorunun ne zaman ortaya çıktığı hakkında bir fikrim yok ancak geçen gün E-Mail'ime gelen posta sayesinde farkettim durumu. Uzun zamandır girmiyordum(yaklaşık 11 ay oldu.) Battlefield 3 oynamak için indireyim dedim, siteden giriş yapmaya çalıştım fakat giriş yapamadım, şifreyi unutmuşudur diye de üzerine fazla gitmedim. Sonra Origin'den Gr1goratron73 diye tanımadığım bir rumuza hitaben e-posta gelmesi ve o hesabı Battlelog'da aratınca benim olduğunu anlamam dolayısıyla çalındığını anladım. Hemen Origin A&Q Destek bölümünde yazanları uyguladım(Yeni bir hesap açtım, içindeki oyunlardan birinin CD-Key'ini kanıt olarak gönderdim. vb.) görüştüğüm yetkili ise bana A.B.D. menşeili bir numara verdi ve orayla görüşmemi belirtti ki kendisine de bunu yapmamın imkansız olduğunu belirtmeme rağmen yapabileceği birşey olmadığını söyledi. E-Mail'ime E-Posta gelmesine rağmen şifre değiltirmeye çalıştığımda e-posta falan gelmemekte, hesabımda Crysis 2(kutulu) ve Battlefield 3(Gamekeystore'dan alınma) oyunları vardı. Herneyse yardım ve önerilerinizi bekliyorum ve son olarak Battlelog hesabımı(daha doğrusu çalan kişinin hesabını) paylaşıyorum; Gr1goratron73
rubyredrubyred
Üye
Diffusional
Üye
Teşekkürler, birde buradan yardım alarak deneyelim.
discussioncontroller