Fahrenheit (Indigo Prophecy)
Xadeas
Üye
Bu oyunun unutulmasına izin veremem :)

Buyrun oynayanlar, oynamak isteyenler burada tartışsın. Ha tartışın dediysek de birbirinize girmeyin canım. :)

Not: Oyunu açıklama gereği duymuyorum. Bu oyunu bilmeyen ölsün.
kbryantt
Üye
Bu oyun aksiyon oyunu mu?

6 yaşındaki çocuğun bile bitirebileceği hikayenin ise sonradan saçmaladığı sıradan bir oyun..
matrklorm
Üye
fahrenheit eylenceli oyundu özellikle yönettiğimiz kişinin psikolojisini de dikkate almamzın gerekmesi oldukça hoştu

öneririm

bu arada oynun türü adventure değil miydi be

gerçi sanırım aksiyon bölümüne biraz temizlik gerekecek fps vs hepsi buraya açılmış

Misafir
Fahrenheit'ı bilmeyen ölmesin tabii, ama LucasArts yapımı olmayıp da birden fazla kez oynadığım nadir macera oyunlarıdan birisiydi. Quantic Dream'in ailecek hastasıyız zaten.
Lucastorn
Üye
İnanılmaz bir senaryosu vardı. Başladıktan sonra bitirene kadar insanın aklına başka oyun oynamak gelmiyor. Hayatımda ana karakterle özdeşleşdiğim ender oyunlardan biridir.
Dark Templar
Üye
sonu bana o kadar saçma geldi ki bütün oyundan soğuttu.o vakte kadar ne hırsla oynamıştım halbuki
Xadeas
Üye
Dünyada Fahrenheit'ın sonuna saçma diyecek parmakla sayılabilecek kadar insan var aslında. Hayret.  ;D

Oyuna başladığım andan itibaren... olmasada (Katil gibi mi hissedicektim kendimi?!) bir süre oynadıktan sonra, Lucas Kane yerine diyaloglarda Koray Avcı deniyor gibi geliyordu sanki.. O kadar kaptırmıştım oyuna kendimi, düşünün. :)
Misafir
Bu oyun oynadığım en iyi oyunlardan biriydi ama keşke bu nükemmel konuyu ve oyunu "tuş kombinasyonu basışı" yapmasalardı
lead3r
Üye
Her oynadigimda kendimi kaptirdigim, ne zaman aklima gelse tekrar kurup oynadigim(sanki biraz uzun bir film izliyormusum gibi), senaryosuyla etkileyen, degisik oyun stiliyle heyecan yaratan, Quantic Dream yapimi olan bu oyun kendisine gercek oyuncu diyen herkesin arsivinde bulunmalidir. Bu oyunu oynayin, oynamayanlarin da oynamasi icin bir sans verin.
Lucastorn
Üye
Ozellikle muzikleriyle de 12den vuran bir oyun. Kisisel favorilerim;
Martina Topley Bird-Sandpaper Kisses
Theory of a Dead Man-Santa Monica
maelstromb
Üye
Fahrenheit süper bir oyundur yaa.. Bi kere adamlar film gibi yeni bişey sundular önümüze.. Müzikleri olsun karakterleri olsun.. Yanlız özellikle bayıldığım bir durum vardı bu oyunda.. İki tarafada aynı derecede delil ve şans veriliyor olması. Yani oyun yapımcıları tarafsız yapmışlar oyunu.. En sevdiğim kısım buydu.. Sonrada tabiki Theory of A Dead Man - Santa Monica  :ihi:
discussioncontroller