Fahrenheit (Indigo Prophecy)
Galadriel
Üye
Hatta sorunu daha iyi görebilesiniz diye buyurun ss;

Burası WC.
peace
Üye
Oyunun directx'ini kurmayı denedinmi?
Necromancer
Üye
Galadriel dedi:

Hatta sorunu daha iyi görebilesiniz diye buyurun ss;

Burası WC.

sen seçilmiş kişisin ya duvarların arkasını görmen normal tabii  :byebye: :byebye:

(tamam saçmalamayayım)

ati ekran kartı kullanıyorsan en son driverlara güncellemeyi deneyebilirsin. yukarıda arkadaşın yazdığı olayda işe yarayabilir.

patchini kurdunmu oyunun birde o var.
Galadriel
Üye
Şöyle bir şey oldu, bu iki öneriyi de gerçekleştirdim ancak değişen bir şey yok. Pardon var, patchi kurduktan sonra artık oyun açılmıyor.
peace
Üye
Oyunu silip tekrar kur sonra oyunu açmadanda patch'leri kur.
phdphd
Üye
Oyun Aspyr tarafından elden geçirilip remastered olarak tekrar satışa sunuldu, Steam başlığında görmüşsünüzdür belki.

http://store.steampowered.com/app/312840

David Cage'in tutorialdaki "ben yönetmenim" tavırları çok komik ve oyunun hikayesi ağır sıçışa geçiyor ortasından itibaren, ama ilginç bir deneyim yine de. Bir zamanlar bu da varmış demek için oynanabilir. Bir de ilk sürümünde de olan ciddi bir problem mevcut, QTE'lerdeki dev ikonlar ekranın ortasını kaplıyor, arkadaki animasyonları takip etmek zor olabiliyor.
Dan DirikDan Dirik
Üye
bikaç sene önce oynamıştım, qte'ler büyük sıkıntı ama en büyük sorun hikayedeki odaksızlık. bir noktadan sonra insanın aklını durduracak kadar saçma yerlere giriyor. şu resim çok güzel özetliyor olayı

Beğenenler: phd

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
David cage denen hiyarin her oyunu boyle mistik bi super power olaylarina baglanan turden degil mi? Hatta yanilmiyorsam beyond tamamen bundan ibaret.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Heavy rain değil

oyunun qteleri iğrenç bu arada, ultimate minigames cheat diye bişey vardı bütün qteleri otomatik yapıyor, onu indirin izleyin animasyonları

Beğenenler: phd

discussioncontroller