Fahrenheit (Indigo Prophecy)
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
remastered'da daha da çirkin
lakin oyunu zaten SD olarak oynayacağınız için sorun olmuyo : )
kral julienkral julien
Üye
Cage'de anlamsız bir fantastiğe kaçma sevdası var evet, bunları yapmasa çok daha başarılı olacaktı oyunları bence

hele fahrenheit hadisesi, ibretliktir

Beğenenler: hebelehoo

dodgerdodger
Üye
Ben bu oyunu oynadım, bitirdim ama hatırlamıyorum şuan. Yalnız bu nedir yav? Böyle birşeyi hiç hatırlamıyorum.

Heavy Rain demişken, millet konusunu sığ bulmuştu sanırım ama adamı deproya sokuyordu oyun. Hele oyunun ismi hakkındaki gerçeği öğrenince, auuvvv.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
furniture moving music i nasıl hatırlamazsın yav
ben ne zaman odamda eşyaların yerini değiştirsem arkaya bunu açıyorum

phdphd
Üye

Heavy rain değil

oyunun qteleri iğrenç bu arada, ultimate minigames cheat diye bişey vardı bütün qteleri otomatik yapıyor, onu indirin izleyin animasyonları

Yeni versiyonu destekliyorsa öyle yaparım büyük ihtimalle, başta QTE dozajı düşükken neyse de Lucas'ın işyerinden itibaren bip bip bip bip feci kafa ütülüyor zihinsel engelli çocuk tedavisi gibi.

Beğenenler: darkprens, ryuuk

HOXHOX
Üye
ben heavy rainden daha çok beğeniyorum bunu ya. tabi 10 sene önce bitirmiştim, eblehliğimden kaynaklanan bi hype yapmış da olabilirm ama heavy rain bunun gibi etkilemedi yani. ayrıca lucas'ın karizmasına kurban olunur, heavy raindeki herifi tokatlayasım geliyodu bazen.

Beğenenler: darkprens

phdphd
Üye
Lucas'ı seslendiren David Gasman, Omikron'da da erkek karakterlerin yarısını seslendiriyordu. Düşük bütçe ne kötü şey.
AstusAstus
Üye
Heavy Rain fantastik olmayacam deyip deli plot hole'lara sahip olmuştu. Fakat interaktif hikaye sunumu bunu tamamen olmasa da büyük bir ölçüde kapatıyordu.

Spoiler:
JASOOON

Beyond guzeldi ama. Ellen Page tam oturmustu oyuna. Bazı bölümleri gereksiz gibi dursa da, kimi bölümleri de cok hostu, duygulandirabiliyordu. Hey ne kadar 2. sinif aksiyon filminden hallice bir senaryoya sahip olsa da, bir oyun olarak bakıldığında baya içine çekmiş, eğlendirmişti.

Indigo Prophcey ise türünün ilk ornegiydi sanırım. Zamanina göre değerlendirildiğinde çok iyi bir sunum sergiliyordu.
kral julienkral julien
Üye
omikronu harfi harfine hatırlayan, yakın zamanda oynayan vs var mı ?
phdphd
Üye
Var. İlk beşime girer. :)
discussioncontroller