Fahrenheit (Indigo Prophecy)
kral julienkral julien
Üye
Spoiler:
oyunun başlarında, markete yapılan baskına acil çağrı ile gidiyoruz, o çatışmada öldüm. doktor geldi iyileştirdi ama market bomboştu uyandığımda, girebildiğim bir yer de yoktu. çıktım gittim evi ofisi gezdim ilerleyebileceğim bir seçeneğim yok şuanda. market baskınında normalde depoya kadar iniliyormuş çatışarak, videolarda gördüm ama şuan sap gibi kaldım

any idea ?
phdphd
Üye
Spoiler:
Süpermarkette başarılı olup olmaman önemli değil aynı şekilde devam ediyor oyun. Çatışmada indiremezlerse alt kattaki depoda da son elemanı yenersen fazladan magic ring veya para geliyor olabilir hatırlamıyorum, ama hikayeye etkisi yok. Yine ön kapıdan çıkıp devam ediyorsun senin yaptığın gibi.

Oraya gitmeden önce Security HQ'da en son ne yaptın? Süpermarket görevi açıldıysa Lea'nın seni Jenna'yı sorgulamaya göndermiş olması lazım, onu hallet. Jenna görevi bitince senden ofisboy gibi kahve istiyor, kendi evindeki uyku hapı reçetesini bulduysan (yatak odandaki sandıkta) Drugstore var Security HQ'nun karşısında, oradaki kel eczacı kadına reçeteyi verip uyku hapı al, HQ'daki içecek makinesinden kahve al, hapla kahveyle pekiştirip Lea'ya içir, hemen uykuya dalıyor. Çekmeceden kartını hacılayıp o kartla arşive girebilmen lazım HQ binasında, oradaki bilgisayarı kullanıp örtbas edilen dosyaları görünce de sonraki görevler açılıyor.

Beğenenler: kral julien

kral julienkral julien
Üye
Spoiler:
kahveyi bir kere verdim, sade idi tabiki. ikinci defa götürsem de kahveyi kabul edecek mi ?

recete elimde vardı aklıma da geldi ama eyleme geçirmeyi hiç düşünmedim, hapları bulmak zor olucakmış zaten niyetine girseymişim bile

bu arada ringleri cayır cayır harcayıp ringsiz de kaldım, o da moralimi bozmadı değil
phdphd
Üye
Spoiler:
Kabul ediyor valla orada takılıp kalmayalım diye, adamlar düşünmüş. Hatta "deminki fincanı yeni bitirdim" gibi bir şey diyordu galiba :)

Ringler de ikişer üçer değil beşer onar düşmeye başlıyor sonradan, başta biraz dişini sık yeter. Hafif spoiler olacak oyunun gidişatıyla ilgili ama süpermarketten sonraki "ciddi" FPS sahnelerinde öldükçe 1 ring harcayıp son checkpointte diriliyorsun, aynı yerde çok fazla ölürsen ve ring çok az kalırsa hiç kasma, eski savelerden birini yükle. Onun dışında da problem çıkmaz.

Bu arada konusu varmış Omikron'un, en son gog'da satışa çıktı diye kendi kendime sevinmişim hatta, danışacağın başka bir şey olursa oraya yaz da konu boş gözükmesin. :)

http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/83898/omikron-the-nomad-soul/

Beğenenler: kral julien

OCKRED
Üye
oynayın oynayın dediniz. tutorialda polis arabalarına dodge atıcam. daha tutorialda bile kontrol mekaniklerinin saçma olduğu oynanabilirliğin pc üzerinde ne kadar dandik olduğunu gördüm. demekki hikaye herşey değil. oyunu sildim bi polis arabası yüzünden. oynamam arkadaş bu kadar dandik oynanış kontrolleri varken.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Sen kimsin kardeş? Kim oyna dedi sana?

Beğenenler: Saltuklu

502502
Üye
OCKRED dedi:

oynayın oynayın dediniz. tutorialda polis arabalarına dodge atıcam. daha tutorialda bile kontrol mekaniklerinin saçma olduğu oynanabilirliğin pc üzerinde ne kadar dandik olduğunu gördüm. demekki hikaye herşey değil. oyunu sildim bi polis arabası yüzünden. oynamam arkadaş bu kadar dandik oynanış kontrolleri varken.

Orada zorlandıysan ilerleyince kafayı yerdin zaten, isabet olmuş. İlk birkaç saat fena değil de Lucas'ın çocukluğuna döndüğü andan itibaren oyun kontrolünü kaybediyor tamamen. Hem hikaye absürtleşiyor hem de QTE dozajı artıyor. Kaçırmadın fazla bir şey.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
kendinize erkek diyebilmeniz için önce mobilyalardan kaçabiliyor olmanız lazım
rubyredrubyred
Üye
hahaha polis arabası kısmında oyunu silip 1 sene mi 2 sene mi sonra bir daha şans verdiğimde oyunu bitirebilmiştim :D
SamsonSamson
Üye
SHAUN!

SHAUN!

SHAUN!

SHAUN!

SHAUN!

SHAUN!

SHAUN!

SHAUN!

SHAUN!

SHAUN!