phdphd
Üye
En ufak bir umudum, beklentim kalmadı şunu görünce.

Primal Ancient Items

Legendary and Set items will now have a chance to roll as Primal Ancient
These items are more rare than Ancient items and have increased stat ranges

https://us.battle.net/d3/en/blog/20529333/patch-250-ptr-notes-1-31-2017
NeOzguRNeOzguR
Üye
Geçen Tristram etkinliğini oynadım. Yemin ediyorum eski müzikler ve eski grafiklerle oyun kabuk değiştirmiş ve olabileceğinin en iyisini yansıtmış. Bir an Diablo 2 oynuyormuş gibi hissettim. Ama bir an.

Sifon
Üye
yoksa siz hâlâ path of exile'a geçmediniz mi
drouzzindrouzzin
Üye
Yoo?
dodgerdodger
Üye
poe ne lan
FeylingFeyling
Üye
Edgar Allan.

Beğenenler: NeOzguR, RedBeard

manager80manager80
Üye
2.5.0 ptr'a baktım da. Armory gelmiş setleri çat çat değiştirebiliyoruz. Bir deneme yapıp karakterimin setini kopyaladım armory'e. Sonrasında eşyaları bozdurup, üzerimde birşey bırakmayıp yeniden armory'e girdim ve eşyalarımın da oradan gitmiş olduğunu gördüm. Ben armory'i set eşyalarımızı orada saklayıp istediğimiz zaman tek tıkla erişebileceğimizi sanıyordum. Böylece sandığımızda oldukça yer açılmış olacaktı. Ama eşyaları yine üzerimizde yada sandığımızda bulundurmamız gerekiyormuş. Hayal kırıklığı oldu benim için.

Beğenenler: Dharkan

MonthiusMonthius
Üye
manager80 dedi:

2.5.0 ptr'a baktım da. Armory gelmiş setleri çat çat değiştirebiliyoruz. Bir deneme yapıp karakterimin setini kopyaladım armory'e. Sonrasında eşyaları bozdurup, üzerimde birşey bırakmayıp yeniden armory'e girdim ve eşyalarımın da oradan gitmiş olduğunu gördüm. Ben armory'i set eşyalarımızı orada saklayıp istediğimiz zaman tek tıkla erişebileceğimizi sanıyordum. Böylece sandığımızda oldukça yer açılmış olacaktı. Ama eşyaları yine üzerimizde yada sandığımızda bulundurmamız gerekiyormuş. Hayal kırıklığı oldu benim için.

Crafting malzemelerini de aldılar Stash'ten en son bu yamayla birlikte -ki çok ciddi bir alan kazanmak demek bu da. Stash'in görevi de zaten artık eşyaları tutmak, o kadarını da yapsın yani. Ki aslında Armory'nin ne olduğu konusunda gayet açık davrandılar aslında hep. Mesela yama notlarında şöyle geçiyor:

Equipping a saved armory build will automatically swap items and gear between the character and stash

"Eşyaları otomatik olarak karakter ve stash arasında değiştirmeye yarar" diye ibare varken ekstra olarak daha çok yer de açsın diye beklemek biraz garip olmuş.

(Bu arada süvariler gelip "ay yine savundu oyunu" demeden önce belirteyim: Hayır, oyunu savunmuyorum. 3 sene önce eklemiş olmaları gereken QoL özelliklerini şimdi ekleyip oyunu canlı tutabileceklerini zannediyorlarsa zaten çok yanılıyorlar da... Sadece zaten söz konusu bile olmayan özellikleri oyundan bekleyip hayal kırıklığı oldu denmesine tepki gösterdim. :P )

Sifon
Üye
oyunu canli tutma gibi bir gayelerinin bile olduguna inanmiyorum ya en uzucusu o

Beğenenler: drouzzin

phdphd
Üye
Bountylerdeki bonus cache olayını da düzeltmişler geç de olsa.

Yine de primal ancient gibi bir hilkat garibesi varken tekrar başlayacağımı sanmıyorum.
discussioncontroller