DharkanDharkan
Üye
Ben şu eventi oynamaya bile gerek duymadım

Blizzard önceliklerini belirleyeli epey oluyor ve bunlar arasında diablo 3 ve starcraft 2 bulunmuyor
NeOzguRNeOzguR
Üye
Starcraft 2'nin %1'i kalitesinde olsaydı farklı bir D3 konuşuyor olurduk bence. SC2 1'in kalitesini ve güzelliğini çok ama çok güzel sürdürdü (gerçi ben tek kişilik taraftan bahsediyorum). SC2'de bir tek son kısmı oynamadım ama ilk 2 kısım çok güzellerdi ve SC1 oynarkenki hissiyatın aynısını veriyordu.

D3 ise... D3 kırıklıklarım çok o yüzden temcit pilavı muhabbetine girmeyeyim. Herhâlde beni en mutlu edecek şey Bliz'in çıkıp "Arkadaşlar D3 diye bir şeyin varlığını unutuyoruz, yok sayıyoruz. Hikâyesi başta olmak üzere her şeyini çöpe atıyoruz. Adam gibi Diablo'yla geri döneceğiz" demesi olurdu hayatta.

Ama böyle bir şey yapmayacakları için de Diablo konusunda mutlu olmam imkânsıza yakın seyredecek.

Diablo şu anda Blizzard'ın en yaralı, en arka plana itilmiş, en unutulmuş serisi durumunda. Şahsen düzeleceğini düşünmüyorum. Abidik gubudik şeylerle devam ettirirler kesin.

Beğenenler: phd, Kontaksprey, Corax

phdphd
Üye
Primal Ancient sistemini değiştirmişler.

https://eu.battle.net/forums/en/d3/topic/17615032040?page=3#post-54

PoE ekibi korkudan titriyor.
phdphd
Üye
KontakspreyKontaksprey
Üye
Dharkan dedi:

Ben şu eventi oynamaya bile gerek duymadım

Blizzard önceliklerini belirleyeli epey oluyor ve bunlar arasında diablo 3 ve starcraft 2 bulunmuyor

Activision ortaklığı sonrası Blizzard'ın dini imanı para oldu maalesef dostum.

Ve evet aynen Diablo 3 ve Starcraft 2 Blizzard'ın kıçının umrunda bile değil. World of Warcraft gibi para öğütme makinesinin yanına Hearthstone ve Heroes of Storm gibi kısmen para söğüşleme oyunlarını da koyunca, bu saydığın oyunlar resmen " hilkat garibesi " muamelesi görüyor uzun zamandır.

Aksiyon RPG vakit alan bir oyun türü doğru ama gerçekten eli yüzü düzgün bir aksiyon RPG arıyorsanız kesinlikle Grim Dawn oynayın. Arkanıza da bakmayın derim. Gerçek hayatta insanların marka algısını değiştirmek nasıl zor ise Diablo'nun da maalesef ismi çok büyük. Çöp bile olsa insanlar alıp oynuyor. Hatanın büyüğü de burada yapılıyor zaten.

Olur da Diablo 3 konusunda yorum okumak isteyen arkadaşlar uğrarsa buralara, kendilerine tek söyleyeceğim şu olabilir. Diablo 3'ü oynamadı iseniz emin olun bir şey kaybetmediniz, oynamazsanız da kaybetmezsiniz. Ne zaman ki o efsanevi Blizzard North ekibi dağıldı. Olay bitti.

Beğenenler: Dharkan, Corax

JerryJerry
Üye
https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759227193#1

"Hey everyone,

BlizzCon draws near, and we wanted to give you an update about Diablo’s presence at the show. Last year at BlizzCon, we kicked off Diablo’s 20th anniversary by announcing the old-school cathedral dungeon (if you missed that the first time around, it’s coming back in January) and unveiling Rise of the Necromancer. This year, we want to give you a heads-up that while Diablo will be on the show floor, we won’t be making any new Diablo announcements. There will be a time for that at some point in the future, but that time is not now.

However, in addition to the special BlizzCon Diablo III in-game reward, we’ll also have Diablo panels for attendees and Virtual Ticket holders, and, as always, we look forward to a weekend filled with fun and revelry with the heroes who call Sanctuary home.

Patch 2.6.1 is on the horizon. Looking beyond that, we’re hard at work on the future of Diablo and exploring what’s next for the franchise. Please be patient. Our passion for Sanctuary burns as bright as the High Heavens and as hot as the Burning Hells—and we’re excited to hunker down and get working!

Until next time,
The Diablo Development Team
"

Hahahaha, en azından dürüstçe bir şey beklemeyin demişler.
DharkanDharkan
Üye
Açıkçası ben franchise'a yeni oyun yaparlarsa da hack n slash olmayacağını düşünmeye başladım.

Çok online oyunumuz var, hadi bi RPG deneyelim diyebilirler mesela... :P
SwooshSwoosh
Üye
WC3 RMKKKKKKKKKKKKKKKKK
SamsonSamson
Üye
Jerry dedi:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759227193#1

"Hey everyone,

BlizzCon draws near, and we wanted to give you an update about Diablo’s presence at the show. Last year at BlizzCon, we kicked off Diablo’s 20th anniversary by announcing the old-school cathedral dungeon (if you missed that the first time around, it’s coming back in January) and unveiling Rise of the Necromancer. This year, we want to give you a heads-up that while Diablo will be on the show floor, we won’t be making any new Diablo announcements. There will be a time for that at some point in the future, but that time is not now.

However, in addition to the special BlizzCon Diablo III in-game reward, we’ll also have Diablo panels for attendees and Virtual Ticket holders, and, as always, we look forward to a weekend filled with fun and revelry with the heroes who call Sanctuary home.

Patch 2.6.1 is on the horizon. Looking beyond that, we’re hard at work on the future of Diablo and exploring what’s next for the franchise. Please be patient. Our passion for Sanctuary burns as bright as the High Heavens and as hot as the Burning Hells—and we’re excited to hunker down and get working!

Until next time,
The Diablo Development Team
"

Hahahaha, en azından dürüstçe bir şey beklemeyin demişler.

Diabloya zaten en son ne zaman oyuna GERÇEKTEN yani bişey eklendi? Necroyu saymıyorum, düpedüz küfür çünkü.
DharkanDharkan
Üye
Horadric küp eklendi galiba en son
discussioncontroller