Forum'daki Yenilikler!
raginglungraginglung
Üye
Yeni üyelik almak gerekiyor muydu? Ben eski hesabımla giremedim baya bir,merak söz konusu.
kral julienkral julien
Üye
Şifremi unuttuma tıkla ve yeniden oluştur şifreni
raginglungraginglung
Üye
Neeh böyle daha gizemli.
phdphd
Üye
Taslak kaydetme özelliği çok yararlı olacak, şahsen yazdıklarım silinince aynı uzunlukta bir şey yazmaya üşeniyordum genelde. Koyu renk zemin üstüne açık renk yazı opsiyonu olsa çok iyi olur. Bir de şu an farkettim ki hızlı mesaj kutusunun sağ üstündeki smiley düğmesi yazılanların önüne geçiyor, onu bold italic vs. düğmelerin yanına taşımak mümkün müdür?
TodzaTodza
Üye
Her tasarım değişikliğinde olur böyle "ı-ıh olmamış" galeyanı iki hafta sonra kimse hatırlamaz eski halini rahat olun :)
JulianneJulianne
Üye
Todza dedi:

Her tasarım değişikliğinde olur böyle "ı-ıh olmamış" galeyanı iki hafta sonra kimse hatırlamaz eski halini rahat olun :)

Keşke biraz daha koyu bir arkaplan seçilseydi, şu haliyle 10 dakika içinde başağrısı sapladı beynime (ki başı ağrıyan bir insan değilimdir). Kullanıcıya tema/renk opsiyonları sunulsa çok daha güzel olurdu elbette... (:
TheodrienTheodrien
Mod
Muhtemelen arka planda koyu renklere sahip reklamlar yer alabilir eskisinde olduğu gibi. Onlar aydınlık oranını bir nebze azaltacaktır.

Ek: Bu arada, yetkimin düzeltilmesini istiyorum. Beni halkın arasına karışmaya mahkum eden yönetimi kınıyorum. :P
JulianneJulianne
Üye
Ha bir de...

"Şeçenekler"?
hayalgezerhayalgezer
Üye
Todza dedi:

Forumdan gitmeyenler hatırlamaz. Gidenler,gitme potansiyeli olanlar da önemli değil mi bu konuda?
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
Tasarım bence çok kötü değil ama yeni forum eskiye oranla daha yavaş gibi geldi bana.
discussioncontroller