Koyu Tema
Acdervis2Acdervis2
Üye
Dün öylesine Stylebot'u karıştırırken beğendiğim bir şey çıktı ortaya. Adra'nın da yardımı sağolsun foruma koyu renkli bir tema yaptık. Hatta Adra yaptı ben izledim.

İyi oldu çok da güzel oldu.

Kullanmak istiyorsanız Stylebot kuruverip forumu açıktan sonra buradaki css kodunu kopyalayabilirsiniz. Refreş. O kadar.

Aha bunlar da screenshotlar;
Spoiler:
image
image
image
image
image

Bir sürü değişiklik var da saymaya üşeniyorum şimdi. Tarayıcınızın boyutuna göre mesajlar/forum genişliyor, göze çarpmayıp da önemli olan bu var. Kalanı belli zaten.
AdramelechAdramelech
Üye
VERSİYON 1.6

Temeli Derviş attı ben üstüne cila çektim. Şukularınızı bekliyoruz.

Eğer bozukluk tırtlık çıkarsa oradan buradan söyleyin düzeltiriz.
aztek
Üye
olması gerekeni yapmışsınız işte. hayata geçirilmeli hemen.
AdramelechAdramelech
Üye
Hadi bana şuku. : <
rubyredrubyred
Üye
firefox stylishe uyarlayamadım yamuldu kodlar. işi bilen biri yapabilrse güzel olur
AdramelechAdramelech
Üye
Stylish'de denedim bende de, çözemedim. Hakkaten onu kullanan birisi uyarlasa çok güzel olacak. Chrome kullananlar yaşadı ama. HA. Elitiz.

Beğenenler: hayalgezer

PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Emeğe saygı+reppp.
rubyredrubyred
Üye

Stylish'de denedim bende de, çözemedim. Hakkaten onu kullanan birisi uyarlasa çok güzel olacak. Chrome kullananlar yaşadı ama. HA. Elitiz.

gidin chrome kullanın tüm bilgileriniz googleın elinde. bişey oldu mu cia fbi interpol ne varsa peşinize düşer artık :P

Beğenenler: hayalgezer

SamsonSamson
Üye
Yaladım.
Mad_DragonMad_Dragon
Üye
Öncelikle düşünüp, uğraş verip ortaya bir çalışma koyduğunuz için teşekkür ederim. Fakat kullanmayı beceremedim. Stylebot'u kurdum ama oradan kopyaladığım kodu ne yapacağımı bilemedim.
AdramelechAdramelech
Üye
Stylebot'u kurduktan sonra hem bu sayfayı hem o linki refreshleyip, css'i açmadan, css tuşunun hemen solundaki indirme tuşuyla indirebilir ve direk aktive edebilirsiniz.

Beğenenler: Mad_Dragon

discussioncontroller