Koyu Tema
Mad_DragonMad_Dragon
Üye
Yakında herkes başka bir (mod) temayla kullanacak forumu. Sonra site yönetimi de bakacak: "Eleştiriler kesildi, bak millet alıştı artık yeni temaya..." diyecek. Bu berbat tema arkada varlığı sürdürmeye devam edecek...

Beğenenler: aztek

esekesek
Üye
Samson dedi:

.ProfilePhotoMedium {zoom:2;}

denenebilir. kalitesiz oluyor ama kullanılabilir.
Acdervis2Acdervis2
Üye
javascript olmadan o iş yalan. Profillere girip tek tek çekmek gerekiyor bu sefer.
SamsonSamson
Üye
Benim profile girip büyütsenize D :
esekesek
Üye
javascriptle nasıl olacak azizim? linkler üzerinden bir örüntü olsa diycem replace falan komutuyla yapılır ama o da yok ki.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Todza dedi:

Yönetimden yorum yapılmamasının sebebi iplememek veya sıçtık açamıyoruz ağzımızı değil takdir edersinizki, webmaster'lar tamamen server stabilitesi hızı vs. konulara yoğunlaşmış durumdalar, bu bittikten sonra bakacaklar tasarımdır çeşitli buglardır vs. Forum yönetiminin de konuyla ilgili söyleyecek pek bir şeyi yok takdir edersiniz ki, biz de sizin kadar beklemedeyiz şu anda.

Onun dışında bir açık beta yapılsa iyi olurdu evet ama 10-20 ekstra kişiyle aynı betayı sürdürmektense yük altında görmek istemiş olabilirler bilemiyorum.

Halkla ilişkiler için adam ayırsınlar o zaman. Kimse bir şey söylemeyince delleniyor insan. Hani soru soruyorsun, cevap alamıyorsun hatta dinlediklerine dair bir işaret bile yok. Açık beta yapılmamasının sebebini merak ediyorum açıkçası. Paldır küldür bir geçtiniz ama... hayırlısı bakalım

Beğenenler: Samson, Piranha, Elagord

SamsonSamson
Üye
Bilmiyorum işte, siz yapıverin ben de alıp kullanayım : (
Acdervis2Acdervis2
Üye
esek dedi:

javascriptle nasıl olacak azizim? linkler üzerinden bir örüntü olsa diycem replace falan komutuyla yapılır ama o da yok ki.

Yeni sayfa yükletebiliyor olman lazım, oradan HTML'i filtreleyip profil resmini çekerek falan işte. Ama uğraşa değmez.
oropheroropher
Üye

Todza dedi:

Yönetimden yorum yapılmamasının sebebi iplememek veya sıçtık açamıyoruz ağzımızı değil takdir edersinizki, webmaster'lar tamamen server stabilitesi hızı vs. konulara yoğunlaşmış durumdalar, bu bittikten sonra bakacaklar tasarımdır çeşitli buglardır vs. Forum yönetiminin de konuyla ilgili söyleyecek pek bir şeyi yok takdir edersiniz ki, biz de sizin kadar beklemedeyiz şu anda.

Onun dışında bir açık beta yapılsa iyi olurdu evet ama 10-20 ekstra kişiyle aynı betayı sürdürmektense yük altında görmek istemiş olabilirler bilemiyorum.

Halkla ilişkiler için adam ayırsınlar o zaman. Kimse bir şey söylemeyince delleniyor insan. Hani soru soruyorsun, cevap alamıyorsun hatta dinlediklerine dair bir işaret bile yok. Açık beta yapılmamasının sebebini merak ediyorum açıkçası. Paldır küldür bir geçtiniz ama... hayırlısı bakalım

Ben gördüğüm "düzgün üsluplu" her soruya cevap vermeye çalışıyorum, veriyorum da..
Farklı farklı konularda soruluyorsa sorular görmemiş olmam normal..
ancak bahsettiğin hemen her konu hakkında görüş belirttim zaten..
KirigayaKirigaya
Üye
Ben "install as userscript" butonuna tıklıyorum ama Chrome yukarıdan "Bu web sitesinden uygulamalar, uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklkenemez" uyarısı alıyorum. İlk okul 5 seviyesinde biri bunu nasıl siteye entegre edeceğimi anlatırsa sevinirim (: Stylebot Social sitesine facebook hesabımla giriş yaptım bu arada.
discussioncontroller