Forum Teması Hakkında Önemli Duyuru
LetheLethe
Üye
Avatarıma bakarak neyin düzeltilmesini istediğimi anlayabilirsiniz. :)
TaxmanTaxman
Üye
anlamadım.
aztek
Üye
darlık işte
LetheLethe
Üye
Transparan yerler beyaz gözüküyor. Temada sorun var yani. Resmin bulunduğu yerin arka planı beyaz. Resim transparan olsa da beyaz gözüküyor o yüzden. püf :(

Beğenenler: Piranha

İ. Evrenİ. Evren
Üye
Lethe dedi:

Transparan yerler beyaz gözüküyor. Temada sorun var yani. Resmin bulunduğu yerin arka planı beyaz. Resim transparan olsa da beyaz gözüküyor o yüzden. püf :(

Görülmesini istemediğin yerleri forumun arka planıyla aynı renk yap. Problem solved. :P
LetheLethe
Üye
Öyle yaparak kendi sorunumu çözebilirim ama bu forumdaki sorunu çözmez. :)
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Biliyorum. :D Eğer bir sorunu çözemiyorsan her zaman alternatifini yap. Ana sorun çözülene kadar dediğimi yaparak geçiştirebilirsin işte.
blaxisblaxis
Admin
Loverman dedi:

Sanırım bakmışsın ama şimdi de şöyle bir durum var.

Takip ettiklerim'e tıkladığımda (belki son gönderilenlerde de oluyordur) atıyorum Serbest Atış başlığına tıklayacak olayım, ilk 9 sayfaya yönlendiren butonlara tıklayabiliyorum ama 164. sayfaya tıklamaya kalktığımda Crysis reklamına tıklamış oluyorum, en alt başlıklarda bu sorun yok ama en üstteki ilk 8-10 sırada bu olay var. Bu haliyle Opera tamamen iptal oldu.

Aynı sıkıntı bende de vardı Loverman, kendiliğinden çözüldü... Opera'nın cache'ini temizlersen daha çabuk çözülebilir.

hayalgezerhayalgezer
Üye
Samson dedi:

-Hatun, Yok
-Para, arada oluyor, arada olmuyor
-Okul, Edebiyat D : ama İngiliz Edebiyatı oradan biraz kurtarıyor gibiyim
-Vücut, Ahahah, hayır D :

3.5/Elit

Maalesef tutmuyor, gideyim mi forumdan? ;_;

-Hatun, zamanla olur.

-Para, yorum yok.

-İngiliz edebiyatı kasar.

-Vücut, eğer biyolojik bir engel yoksa; en kolayı.

Notunu, 3.5'tan 4-4.5 civarına taşıyabilirsin. Gitme boşu boşuna =P

EnewwssEnewwss
Üye
Bu smileylerin ne ifade ettiğini anlamak için iyice yakından bakmak gerekiyor. Hiçbir şey anlaşılmıyor. Smileyler değişsin bence.

:-| :( :-# :-)

Beğenenler: Taxman, Lethe, Piranha, gduman94

discussioncontroller