Forum Teması Hakkında Önemli Duyuru
TodzaTodza
Üye
Ben de sevmiştim beyaz temayı insanın içini açıyordu, böyle çiçekli böcekli mesajlar yazası sevgi pıtırcığı olası geliyordu insanın...Şimdi ise karanlık, melankolik, iç karartıcı bir ortam var..elim sürekli kontrol paneline gidiyor, sürekli bir sinir hali kimi banlasam kimin mesajını silsem diye aranıp duruyorum... >:-)

Beğenenler: Nocseiz

PiranhaPiranha
Üye
Yapma abi biz seni seviyoruz >:-) Burası böyle de güzel iyi yani.
TaxmanTaxman
Üye
Todza dedi:

Ben de sevmiştim beyaz temayı insanın içini açıyordu, böyle çiçekli böcekli mesajlar yazası sevgi pıtırcığı olası geliyordu insanın...Şimdi ise karanlık, melankolik, iç karartıcı bir ortam var..elim sürekli kontrol paneline gidiyor, sürekli bir sinir hali kimi banlasam kimin mesajını silsem diye aranıp duruyorum... >:-)

şimdi mr. t nin resmini oradan kaldırınca mr. t sen mi oldun?

:P mr. todza
FaironFairon
Üye
Beyaz iyiydi, iyi.
isoticisotic
Üye
modlar rüşvet alıyor

Beğenenler: hayalgezer, gduman94

FirewingFirewing
Üye
Yağ da mı çekmeyeeaagagh
TodzaTodza
Üye
Taxman dedi:

şimdi mr. t nin resmini oradan kaldırınca mr. t sen mi oldun?

:P mr. todza

Hah işte noktayı yakalamışsın bak helal :D
NocseizNocseiz
Üye
Forum Tema'sında açık koyu seçimini kullanıcıya bırakmak zor olmasa gerek. En basit CMS'lerde bile olan bir özellik =/
__skytalker____skytalker__
Üye
Son birkaç haftadır bakan yok buralara heralde.
MelkorMelkor
Üye
Nocseiz dedi:

Forum Tema'sında açık koyu seçimini kullanıcıya bırakmak zor olmasa gerek. En basit CMS'lerde bile olan bir özellik =/

böyle bir özellik yok mu? sanki istediğinizi seçebilirsiniz diye söylenmişti öyle hatırlıyorum. dakikalardır ona bakınıyorum nerede açık renkli tema diye.

Beğenenler: Piranha

discussioncontroller