Genel affa rağmen bana ban atılması 3
Engetsu
Üye
Matrim, Benjamin ve ReyJey gibi Oropher'in korumasında olduğu için ban yemeyen tiplerin "banı hakediyorsun kesin" demeleri bir tarafımda değil. Bu forumu bozan adamlar sizsiniz, bir taraflarınız havada uçuyorsunuz.

Todza, bana inatla mı açıyorsun hala diyeceğine Oropher'in ve böyle tiplerin böyle yüksekten uçup forum sahibi gibi davranmalarına ses çıkar.

Benim amacım banımın kaldırılması değil, Oropher, Benjamin, Matrim tipi insanların bu forumdan gitmesidir. İnsan gibi konuşurken de anlamıyorlardı ne demek istediğimi, ağır konuşunca da anlamıyorlar ;)
aztek
Üye
Ha sen gelip ısrarla konu açınca adamlar da koşar adımlarla forumdan uzaklaşacak yani? benim suçum yok tarzı bir çıkışmayı,ısrarı anlarım da, isim verip bunlar gitsin demek pek akla yatkın birşey değil. elde edebeileceğin hedefler doğrultusunda sürdür isyanını.
4munet4munet
Üye
Engetsu dedi:

Matrim, Benjamin ve ReyJey gibi Oropher'in korumasında olduğu için ban yemeyen tiplerin "banı hakediyorsun kesin" demeleri bir tarafımda değil. Bu forumu bozan adamlar sizsiniz, bir taraflarınız havada uçuyorsunuz.

Todza, bana inatla mı açıyorsun hala diyeceğine Oropher'in ve böyle tiplerin böyle yüksekten uçup forum sahibi gibi davranmalarına ses çıkar.

Benim amacım banımın kaldırılması değil, Oropher, Benjamin, Matrim tipi insanların bu forumdan gitmesidir. İnsan gibi konuşurken de anlamıyorlardı ne demek istediğimi, ağır konuşunca da anlamıyorlar ;)

hahaha :D komiksin anasını satayım. kaybol lan, istenmiyorsun.

MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
çok enteresan hakikatten.

emin değilim ama 5 seneden uzun süredir aktif üyesiyim forumun. şu ana kadar 2 hesabım toplam sadece 1 kere ban yedi. o da "salak" kelimesini kullandığım içindi.

forumu bozan, bir tarafı havada uçan, gitmeyi hakeden birisi olsam illaki en azından 2. cezayı yerdim dimi o kadar sene içerisinde. hani dediğin gibi oropher ın koruması altında bile olsam bir yerde çatlardı mecburen.

hani belki bakış açını değiştirebilirsin diye söylüyorum bunu.

gerçekten çok enteresan.
Engetsu
Üye
Fener'in balı bir kere bize gelmiş dedim diye gelen alaycı cevaplara cevap verince 15 gün ban yiyip, sonra Fenerliler, sizi kışkırttığımı filan düşünüyorsunuz da ben sizi sallamıyorum, çok da umrumuzdasınız, yürün gidin dediğim için sınırsız ban alınca insan benim düşündüğüm gibi düşünüyor tabi.

İstesem yeni hesap açar, çıkışmadan bir şey yapmadan araya kaynar giderdim. Amaç o değil ;) Sizin yazdığınız yorumları belli kişiler yazınca banlanıyor. Siz de ses çıkmasın diye bekliyorsunuz. Hadi canım, güldürmeyin beni.

OGZ Telegol dışındaki konularda konuştuğum insanlarla hiçbir sorunum yok, oralarda tartışma vs olmamış. Orada tanıştığım arkadaşlarla da 1 yıldan fazladır konuşuyorum, Steam'de oyun da atıyoruz. Banı hak ettin vs demeden siz bunu bir düşünün bir zahmet.
MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
hayır ban yemenin sebebi bu değil. bu sanman bile ne kadar yanlış düşündüğünü gösteriyor. yani açıkçası empati de kuramıyorum.

ama merak ettiğim nokta, o dediğin tartışmada bile(bal konusunda) ben 1 mesaj bile atmadım sana karşı, veya o günkü tartışmayla alakalı.

yani böyle konularda hatta hiç girmeyen bir adam olarak bana "takmanı" hele hiç anlayamıyorum.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
4munet dedi:

Engetsu dedi:

hahaha :D komiksin anasını satayım. kaybol lan, istenmiyorsun.

4munet sen çok agresif bir insansın.

Beğenenler: aztek

DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Oropher'la Matrim'in birbirini savunacaksa bile Fenerbahçe yüzünden savunması iyice garip olur bir de. Tam zıt kutupta düşüncelerdeler çoğu açıdan.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller