Oyungezer Reloaded
biwalybiwaly
Üye
esek dedi:

ne birisini işinden etmeyi isterim ne de bir şirkette, başımda birisinin olmasını isterim. böyle daha mutluyum bence.

bu arada mini update: online status göstergeci olan şu küçük kare arkadaşın renginde ve yerinde minik bir oynama.

Ergenlikten çıkma vaktin geldi. Çünkü büyüdüğün zaman işe girmen gerekecek. Birileri senin patronun olacak, sana emir verecekler, birilerinin yerine geçiceksin ya da birileri senin yerine geçecek. İş hayatı böyle. Başında hep birileri olacak. Benim babam zengin diyorsan başka.
LunodLunod
Üye
biwaly ne alaka konuyla, adamın iş bulması veya nasihat vermen? Anlamadım ama ben bile hoşlanmadım adama karşı tutumundan.
biwalybiwaly
Üye
Lunod dedi:

biwaly ne alaka konuyla, adamın iş bulması veya nasihat vermen? Anlamadım ama ben bile hoşlanmadım adama karşı tutumundan.

Adam? Güldüm. Neyse devam edin siz.
LunodLunod
Üye
biwaly dedi:

Lunod dedi:

Adam? Güldüm. Neyse devam edin siz.

"Kişi/şahıs" olarak kullandım orada gayet bariz bir şekilde. Sen öyle değerlendirmiyorsan tabii, bir şey diyemem.

biwalybiwaly
Üye
Açıklamana bile gerek yoktu.
hayalgezerhayalgezer
Üye
esek,kendi açtığın konuda trolleniyorsun olm.
LunodLunod
Üye
Peki, sen öyle diyorsan.
biwalybiwaly
Üye

esek,kendi açtığın konuda trolleniyorsun olm.

Ne alaka olm.

Beğenenler: hayalgezer

esekesek
Üye
adam değilmişim demek.

Quickfix update:

-birkaç stilistik ayrıntı eklendi.

-i. evren'in nickindeki bug'dan kurtulundu.

-çocuklar adam edildi.
biwalybiwaly
Üye
esek dedi:

adam değilmişim demek.

Yanlış anladın beni. Ergenliğinden bahsederken birinin sana adam demesi komik geldi. O yani.
discussioncontroller