Oyungezer Reloaded
deathly hallowdeathly hallow
Üye
-Resimlerin büyüklüğü kaliteyi bozduğu için rahatsız ediyor.
-Bold yazı çok parlıyor.
-Site biraz zoom'lanmış gibi geldi ilk haline alıştıktan sonra. Ama bu önemsiz bir ayrıntı.
-Acdervis'in yaptığından daha güzel olur gibi geliyor eğer dediklerim değişirse (benim için; genel ne düşünür bilmiyorum).
lelouchlelouch
Üye
Ellerine sağlık eşek güzel olmuş.Onun dışında resimlerin kalitesi düşük olduğu için büyük resimler biraz rahatsız ediyor geri kalanı hoş olmuş bence.
esekesek
Üye
resimler için yapabileceğim pek bir şey yok şuanda. isterseniz küçülteyim diyicem ama ben bu piksel piksel avatarları küçüklere tercih ederim. zaten prescott'da avatarların büyütüleceğini açıkladı, yakında büyürler.

bold yazıda revizyona gittim, bir bakın, sevdiğiniz bir font bulabilecek miyiz acaba.

edit: olmadı, bu sefer de çok küçük oldu yazılar.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
esek dedi:

-i. evren'in nickindeki bug'dan kurtulundu.

:D
Zodiac
Üye
bu eklenti bi harika dostum.

font olayi sonunda olmus. foruma yeni tema gelene kadar idare eder diye dusunuyordum ama sanirim ciksa bile devam ederim bu eklentiye. eksisozluk kullananlar bilir, orada da eksi++ diye tipki esegin yaptigi gibi bi greasemonkey eklentisi var, herkes severek kullaniyor siteyi cok kullanisli hale getiriyor. yani olay sadece tematik degil, ekstra ozellikler, dugmeler falan da eklenebiliyor sitelere. o yuzden yeni gelecek temayi da kendi keyfimize gore ayarlariz mis gibi olur.

Beğenenler: esek

rubyredrubyred
Üye
OOOO firefox için düzelmiş. eline sağlık esek çok güzel oldu. +rep

Beğenenler: esek

PiranhaPiranha
Üye
esekin bu eklenti font tema çalışmasını ailecek takip ediyoruz :)
chrome ve firefox'lular yaşadı valla, darısı IE9-IE10 ve Opera kullanıcılarına :P
rubyredrubyred
Üye
Piranha dedi:

esekin bu eklenti font tema çalışmasını ailecek takip ediyoruz :)
chrome ve firefox'lular yaşadı valla, darısı IE9-IE10 ve Opera kullanıcılarına :P

piranha abi bırak şu ie9u operayı :D gel firefoxa hayat burda

bu arada @esek abi profil sayfaları kayık şu an bilmiyorum haberin var mı ? yoksa söylemiş olayım :D

Beğenenler: Piranha

esekesek
Üye
evet şimdi gördüm de cidden kaymış. düzelteyim.
rebelboyrebelboy
Üye
biwaly dedi:

Ergenlikten çıkma vaktin geldi. Çünkü büyüdüğün zaman işe girmen gerekecek. Birileri senin patronun olacak, sana emir verecekler, birilerinin yerine geçiceksin ya da birileri senin yerine geçecek. İş hayatı böyle. Başında hep birileri olacak. Benim babam zengin diyorsan başka.

Yanlış. Eğer Web & Grafik tasarım işindeysen serbest de gayet güzel bir şekilde çalışabilirsin, patrona ihtiyaç yok, hatta bu ülkede bence bu iş en iyi freelance yapılır zira normal işin tek farkı kafana dikilen bir patron başka birşey değil.

esek, çok iyi olmuş da fontlar fazla parlıyor sanki rengini dervişin kullandığı renk yapıp (#e8ebd3) boldu da kaldırırsan daha iyi oluyor gibi bir bak istersen

Beğenenler: esek, Piranha, deathly hallow, Snake

discussioncontroller