Oyungezer Reloaded
145678
deathly hallowdeathly hallow
Üye
wat
funky_boyfunky_boy
Üye
Şunu belirteyim, Firefox'da şu an 9 eklenti çalışıyor, Chrome'da ise Xmarks isimli tek bir eklenti kuruluydu. Ayrıca Facebook, firefox'ta açık ama Chrome'da değildi. Yani News feed içeriği sadece firefox'da vardı. Bunların dışında tamamen aynı sayfalar açılmıştır. İki browser'ı da baştan açıp aynı anda bütün sekmeleri açtım. Karşınızda....
Spoiler:
image

Beğenenler: Mr.GiN, Nocseiz

İ. Evrenİ. Evren
Üye
Bende o kadar sekme açık, o kadar eklenti falan yüklü, yine de o kadar kasmıyor vesselam. Firefox kullanırken pc`nin kitlendiğini hatırlarım.

Beğenenler: Samson

PiranhaPiranha
Üye
e yani.

Beğenenler: İ. Evren

Zodiac
Üye
firefox kilitlendi mi tam kilitlenir, butun sekmeleri kaybedersiniz tekrar acana kadar yillar gecer. chrome'da ise sekmeler bagimsiz calistigi icin gonul rahatligiyla kullanilir. chrome kullananlar firefox kurup bookmarklari falan ice aktarip sitelere girmeyi deneyin aradaki (cold boot dahil) hiz farkini gorunce rahat bir nefes alip firefoxu tekrar unutabilirsiniz. firefox'un 20. surumu yayinlanmisti sanirim en son, ama hala kilitleniyor. bilgisayari dandik olup cok sekmeyle calismak zorunda kaliyorsaniz firefox, iyi bir bilgisayarla hiz ve stabilite denizlerinde yuzmek istiyorsaniz chrome.

Beğenenler: İ. Evren, Nocseiz, Piranha

NocseizNocseiz
Üye
ellerine sağlık @esek süper olmuş!!! ne kadar zamanını aldı bu scripti yazmak???
bi de ricam olacak. Hazır elin değmişken şuraya ekleyeceğim resimlerdeki gibi OGZ 'nin görünümünü değiştirmeyi sağlayacak şekilde modifiye edebilir misin? (ya da yeni bir script, OGZ-Mavi; OGZ-Turuncu diye farklı isimlerde olabilir mesela...)

Spoiler:
image
image
NocseizNocseiz
Üye
funky_boy dedi:

Şunu belirteyim, Firefox'da şu an 9 eklenti çalışıyor, Chrome'da ise Xmarks isimli tek bir eklenti kuruluydu. Ayrıca Facebook, firefox'ta açık ama Chrome'da değildi. Yani News feed içeriği sadece firefox'da vardı. Bunların dışında tamamen aynı sayfalar açılmıştır. İki browser'ı da baştan açıp aynı anda bütün sekmeleri açtım. Karşınızda....

Spoiler:
image

Sandbox tekniği ile benim gibi eski bilgisayarlarda Chrome çok daha iyi performans veriyor. Lakin ilk göz ağrım ve yeni bir PC aldıktan sonra kuracağım Firefox olur... Tabii Chrome'dan vazgeçebilecek miyim emin değilim ya =))

145678
discussioncontroller