Piyasadaki en iyi telefon nedir
espiritufolkrockespiritufolkrock
Üye
Evet,arkadaşlar bir telefon alacağım ve her şeyiyle bir bütün olmasını istiyorum sizce en kullanışlı hangi telefon var ?
s3-4s-lumia 920-xperia z arasındayım
kurtkapankurtkapan
Üye
lumia.
hayalgezerhayalgezer
Üye
s4 ve htc one gelmeden karar verme.

Beğenenler: Piranha

PiranhaPiranha
Üye

s4 ve htc one gelmeden karar verme.

Bu görüşe ek olarak, daha SIV ve HTCONE çıkmadığına göre o zaman Lumia920-XperiaZ arasında seçim yapman lazım. Bu da biraz karışık. Win.Phone8 kullanırım alışırım diyorsan yabancısı değilsen hiç durma 920 al. Android diyorsan XperiaZ. fakat XperiaZ incelemelerde pek iyi sonuçlar almamış (ekran kamera ses/müzik menülerde yavaşlık vb konularda yorumlar olumsuzdu), bence bir araştır öyle karar ver.
BonecrusherBonecrusher
Üye
Samsung Galaxy Note 2 kullanmadan "telefon kullanmış" hissetmiyorsun kendini. Şerefsizin içinde her şey var, bir de kalem özelliği var ki onu kullanırken kendimden geçiyorum resmen.

Ha, küçük bir şey arıyorsan ya Samsung Galaxy S2, ya da iPhone 4s öneririm, başka bir şeye gerek yok.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
galaxy note 2 kullanıyorsan "telefon kullanmış" da hissetmezsin kendini zaten. kafan kadar bi alet çünkü.

Beğenenler: Piranha, Dharkan

espiritufolkrockespiritufolkrock
Üye
benim emektar blackberry'nin arkası kırıldı bende uğraşmak istemiyorum yaptırmak için falan eskidi zaten,baktım şöyle bir iphone 4s de 512 mb ram varmış şok oldum istediği kadar gerek yok desinler ben uzun süre kullanıcam sorun çıkartır gibi geldi,iphone 5,s3,lumia 920 arasındayım lumia için de fotoğraf kalitesi olarak mükemmel diyolar ama uygulama vb.şeylerde sorun çıkartır iş için iyi bir telefon olabilir ancak gibi şeyler duydum xperia z hakkında ne düşünüyorsunuz ekstra olarak
BonecrusherBonecrusher
Üye

galaxy note 2 kullanıyorsan "telefon kullanmış" da hissetmezsin kendini zaten. kafan kadar bi alet çünkü.

boy 1.50 mi? 1.75 iken gayet yetiyor büyüklüğü.
hayalgezerhayalgezer
Üye
Bonecrusher, sakin. Benim boy 1.75'ten fazla ama bence de gn 2 büyük biraz.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

boy 1.50 mi? 1.75 iken gayet yetiyor büyüklüğü.

boyum 1.85 de, büyüklüğü yetiyor ne demek? ben zaten kocaman dedim. anlatım bozukluğu.

tek elinle tutamıyorsun. telefon değil, cep bilgisayarı ya da ufak tablet isteyenler için ideal ama.

ufak tableti yanağıma koyup bütün kafamı kaplatacağıma radyasyon variline sokarım, hem daredevil olma ihtimalim var.

Beğenenler: espiritufolkrock

hayalgezerhayalgezer
Üye
Sana örümcek de buluruz,merak etme Edward.
discussioncontroller