Piyasadaki en iyi telefon nedir
esekesek
Üye
aslında, sektöre yeni giren bir firmanın yönelmesi gereken teknoloji tam olarak bu.
JerryJerry
Üye
Toplama notebook'lar gibi olur. Piyasaya çıkar ama yüksek fiyatları yüzünden tercih edilmez.
esekesek
Üye
wrong.

o parçaların ne kadar ucuz olduğunu duysan şaşarsın.
oropheroropher
Üye
valla ihtiyaca göre telefon almaktansa ihtiyaca göre parça alma fikri bana çok daha mantıklı geldi..
Şu an diyoruz ki şu firmanın ekranı süper, bunun kamerası harika, şunun bataryası çok iyi dayanıyor..
Birinden feragat etmektense, her parçayı en iyi yapandan almak harika olurdu..
Üstelik "Fotoğraf çekmeyi mi seviyorsunuz, alın size Samsung Galaxy S4 Zoom" gibi olaylara girmeden, kocaman bir lens blok alabilirsin..
Normalde telefon olarak kullanırken çekim yapmak istediğinde sadece batarya ve büyük bir lens ile telefonunu fotoğraf makinesi olarak kullanabilirsin..
Bence üzerine düşülmesi gereken bir proje bu..

Beğenenler: Astus, Piranha

DharkanDharkan
Üye
Hayata geçirilebilecek bir proje aslında. Ve şunu söyleyeyim, ikna edilmesi gereken telefon üreticileri değil parça üreticileridir.

Beğenenler: esek, Piranha

dodgerdodger
Üye
LG G2 gayet güzel gözüktü valla. SD kart ile değiştirilebilir pil koyaydınız süper olurdu.

Kore'de satılacak versiyonlarında olacakmış bunlar. öyle diyollar.
joseph fouchejoseph fouche
Üye
moda oldu şu sabit parçalar
SYSCLEANER
Mod
Lg g2 kullaniyorum suanda bu mesaji ondan yaziyorum. OS programlarinin acilis hizlari 5 ile ayni whatsup gibi sonradan indirilen programlar icin g2 biraz daha hizli, kamera konusunda g2 daha genis bir alani cekebiliyorken goruntu kalitesi konusunda 5 iki telefon yanyana kondugunda daha basarili. G2 nin ekrana cift tiklayarak kilitten cikma fonksyonu fiziki dugme kadar basarili degil var olan dugnenin arka yuzeyde olmasi ve telefon iki elinizde dururken ulasmasi zor. G2 nin icinde bulunan irda cihazi sayesinde etrafta bulunan butun uzaktan kumandali cihazlari kontrolu edebiliyorsunuz gereksiz bir ozellik olarak dursada kullanmaya basladiktan sonra keyif verici oluyor. Nfc ozelligi biraz zorlamada olsa faydalinabilir. Bunlarin disinda sadece isletim sistemi 6gb civarinda androidde ios ta 2 ila 3gb arasinda degisiyor hafiza yukseltemediginiz icin bu deger onemli. Simdiye kadar androidde siklikla yasanan takilma ve atlamalar yok g2 de bu kadar islemci gucu ile olmamasi da gerekiyor.

Testlerim devam edicek :p

Beğenenler: Astus

SYSCLEANER
Mod
dodger dedi:

LG G2 gayet güzel gözüktü valla. SD kart ile değiştirilebilir pil koyaydınız süper olurdu.

Kore'de satılacak versiyonlarında olacakmış bunlar. öyle diyollar.

Bildigim kadari ile farkli bir uretimi olmayacak.. Kontrol ederim

dodgerdodger
Üye
discussioncontroller