Piyasadaki en iyi telefon nedir
esekesek
Üye
çok çirkin bi alet.

anten ne lan ayrıca?
EnewwssEnewwss
Üye
Çok şiddetli bir Lumia 925 isteği var şu günlerde. Alıcam Win8 den korkuyorum. Stabilitesi falan nasıldır acaba?
esekesek
Üye
çok iyi stabilitesi.
EnewwssEnewwss
Üye
Ram olarak biraz düşük ama Win8 tabi başka bi platform olduğu için kafa karıştırıcı. Multitasking olaylarında performans nasıl acaba? Mesela multitasking yaparken, facebook ta scroll yaparken takılmalar olma ihtimali var mı? Yada o sırada rehbere geçmek istediğimde beni bir iki saniye bekletecek mi? Ben çok gıcık oluyorum bu tarz olaylara. Gönül istiyor ki jilet gibi keskin olsun :)
esekesek
Üye
denediğim kadarıyla win 8 gerçekten de jilet gibi keskin.

ama bilmiyorum tabi çok.
EnewwssEnewwss
Üye
Yerinde deneyip görmek gerek. Umarım Microsoftun satın almasından sonra Nokia üzerindeki yazılım desteği geri çekilmez. Win8 de zaten uygulamalar yavaş yavaş canlanmaya başlamış gördüğüm kadarıyla.
creiGncreiGn
Üye
OS açısından endişelenmemek gerek, Microsoft tam aksine desteği arttıracaktır temel satış unsuru olan markayı aldığı için. Üzerinde Nokia ismi bulunan Lumia'lar için de Nokia tarafından bir süre daha destek verilmeye devam edilecektir. Microsoft'un şu ana kadar kapatmaya tenezzül dahi etmediği birçok eksiklik Nokia'nın kendi güncellemeleriyle giderilmiş durumda takip ettiğim kadarıyla. Nokia'nın kendi uygulamalarının kalitesi de (maps vs.) ortada... Yeni gelecek GDR3 güncellemesiyle de önemli birçok eksiklik kapanacak gibi görünüyor. Windows 8.1'le birlikte yanlış bilmiyorsam WP8'e de bir güncelleme gelecek ve en azından 1 yıl daha destek devam edecek. Yazılım desteği konusunda pek endişelenmeye gerek yok bence.

Bellek miktarının flagship android cihazlarından az olduğu muhakkak ama, IOS'de olduğu gibi çok daha düşük bir donanım ihtiyacına sahip, optimizasyonu daha iyi bir işletim sistemi WP8 de. Electroworld, Vatan vs. ne zaman gidersem kurcalıyorum, Android telefonlardan bariz daha akıcı her fonksiyon. Iphone yumuşaklığında adeta. Iphone'un fiyatı ve bence haddinden fazla dışarıya kapalı olması sebebiyle Lumia'lar daha tercih edilesi telefonlar.

925'e ben de aşeriyorum ama, sanırım 1520'nin çıkmasını bekleyip yeni donanımı bir göreceğim. (1080p ekran, 2gb ram, snapdragon 800 işlemci (quadcore) vs.)

Beğenenler: Enewwss, Firewing

RelentlessRelentless
Üye

iphone 5s

katılıyorum bence de iphone5s en iyisi
dodgerdodger
Üye
Instagram olsaydı W8 telefon alırdım ama yok.

edit: resmi olmayan çözümler varmış sanırım ama işime gelmez. arkadaşım 720 mi ne kullanıyor o da akıcı.
sultan ısultan ı
Üye
discussioncontroller