Ban çifte standartları
Rehporo
Üye
Yöneticileri tehdit eden, hep kışkırtmaya çalışan bazı kişilere af var, Oropher'e sesim çıkıyor diye bana yok. Neymiş, Telegol'de üslubum sertmiş. Birileri atar çıkarsın biri, ayar verelim diye kışkırtıyor. Ben aynı şekilde cevap verince Oropher kışkırtanı değil beni banlıyor.

Millete torpil geçme dediğimde attığın banın sebebi olarak da "Torpil geçtim" gibi ciddiyetsiz bir neden yazmış. Bu adama insan gibi derdimi anlatmaya çalışınca da alaycı mesajlar yazdı. Ağır konuşunca da insan ol diyor.

Ayrıca kendini haklı gösterebilmesinin tek nedeni de ağır konuşup üstüne gitmemdir. Ama böyle tiplere sessiz kalacak biri değilim haksız konuma düşsem de.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Amacın nedir senin anlamadım. Sen böyle yapıyorsun diye ne oropher gidecek, ne banın kaldırılacak, ne millet sana hak verecek. Olan oldu artık. Boşver. Adam seni on beş günlüğüne banladı, sen gittin yeni üyelik aldın. Genel aftan sonra bi' de adama küfür falan etmişsin sanırım. Ağzını açmaya hakkın yok. He, yapmadığın halde, suçsuz olduğun halde banlar anlarım. Fakat sen baştan yanlış yapmışsın. Adam seni banlamışsa hak etmişsin demektir. Sen böyle yaparsan hiç değişmeyecek. Sen geleceksin, sonra banlanacaksın hep. Bu.

Beğenenler: 4munet, Samson

4munet4munet
Üye
Rehporo dedi:

Yöneticileri tehdit eden, hep kışkırtmaya çalışan bazı kişilere af var, Oropher'e sesim çıkıyor diye bana yok. Neymiş, Telegol'de üslubum sertmiş. Birileri atar çıkarsın biri, ayar verelim diye kışkırtıyor. Ben aynı şekilde cevap verince Oropher kışkırtanı değil beni banlıyor.

Millete torpil geçme dediğimde attığın banın sebebi olarak da "Torpil geçtim" gibi ciddiyetsiz bir neden yazmış. Bu adama insan gibi derdimi anlatmaya çalışınca da alaycı mesajlar yazdı. Ağır konuşunca da insan ol diyor.

Ayrıca kendini haklı gösterebilmesinin tek nedeni de ağır konuşup üstüne gitmemdir. Ama böyle tiplere sessiz kalacak biri değilim haksız konuma düşsem de.

burası muhabbet ettiğimiz gündelik bir ortam.
git avukat jargonunu başka yerlerde kullan.

sessiz kalmazmış, hahaha, iyi gülüyorum bu adama.
acdervisacdervis
Mod
image

Beğenenler: İ. Evren, Caturday

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller