Geceleri yıldızları görmek
Zodiac
Üye
haritaya bakilirsa en uygun yer van golunun ortasi. oraya bu saatte gidicen (eger gotunuzu kesmezlerse) acilacaksin tekneyle ne iyi olur be off...

Beğenenler: Samson

BonecrusherBonecrusher
Üye
Şuna bakın derim, çok güzeller: http://www.visualnews.com/2012/12/26/darkened-cities/

Beğenenler: funky_boy, Aresny, Snake

OneInchManOneInchMan
Üye
Zodiac dedi:

haritaya bakilirsa en uygun yer van golunun ortasi. oraya bu saatte gidicen (eger gotunuzu kesmezlerse) acilacaksin tekneyle ne iyi olur be off...

been there, done that. herkes denemeli. götünüzü kesmiyorlar merak etmeyin.
BonecrusherBonecrusher
Üye
Ankara'dan Van'a kaç saatte gidilir, geceleyin Van gölünde yüzecek kayığı nerden buluruz gibi soru işaretleri var.
Koyduğum resimlerdeki kadar net yıldızlar gözüküyorsa tabii denenebilir.
RedBeardRedBeard
Üye
27 yıllık insanım bir kere bile gökyüzünü böyle göremedim. Kapkaranlık anlarda bile.

Çok özeniyor insan.
OneInchManOneInchMan
Üye

Ankara'dan Van'a kaç saatte gidilir, geceleyin Van gölünde yüzecek kayığı nerden buluruz gibi soru işaretleri var.
Koyduğum resimlerdeki kadar net yıldızlar gözüküyorsa tabii denenebilir.

südlü yol net görünüyor. o kadar diyim. sahilde bile.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Aslında çok bir ilgim yok ama hoşuma gitti okuyup resimlere bakarken. İlgilenen birilerini görmek güzel. Güzel başlık Bone.

Beğenenler: Bonecrusher

118118
Üye
Asıl merak ettiğim, tamamen 0 ışık kirliliği olan yerlerde hava bu kadar aydınlık oluyor mu?
GunGun
Üye
Oluyorsa nalet olsun. Gökyüzüne bakıp çıplak gözle nebula görmek ne kadar mükemmel bir durumdur yav. Köyde fazladan gördüğüm yıldızlarla zevkten dört köşe oluyorum ben. Şöyle bir şey olsa her gece ayrı bir mutluluk resmen.
kral julienkral julien
Üye
Montaj işte bilader, eğer dağda yaşasak böyle olacak. Keşke dağda yaşasak
discussioncontroller