Forum Güncellemesi 1 - Ön Duyuru
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin
Herkese Merhaba,

Oyungezer Online'yi aktif şekilde sizin istekleriniz doğrultusunda değiştirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun ilk aşamasında size istediğiniz koyu temayı sunup, acil olarak istediğiniz bazı özellikleri getirmeye çalışıyoruz.

2.1'e geçmeden önce koyu(gece) temayı aktif hale getirirken, açık(gündüz) temayı ise bakıma alacağız. Bu tema değişikliğinin yaklaşık birkaç gün sürmesini düşünüyoruz. Bu arada tempermonkey'le temalar yaratan kullanıcılarımız yeni syntax ve sistemlere göre temalarını güncelleyebilecekleri bir pencere sunmuş olacağız.

2.1'le gelecekler aşağıdaki gibi:

- "Gece" Koyu Tema
- "Gündüz" yani açık renkli temamız varsayılan olmaya devam edecek ancak tek tıkla "Gece" temasına geçiş yapabileceksiniz.
-"Gündüz" temasına çeşitli düzeltmeler yapıldı.
- CSS'le uğraşmak isteyenler için daha kolaylaştırılmış ve geliştirilmiş CSS altyapısı.
- Mesaj düzenleme bildirimi ve tarihi
- Beğenme sisteminde kendi mesajını beğenme özelliği kaldırıldı.
- Beğenenler satırı ikinci bir satıra düştüğünde ortaya çıkan tema hatası düzeltildi.
- Mesaj tarihleri artık ayrıca yılı da bildirecek.
- Alıntılarda artık isimlere basınca kullanıcı profiline gitmek yerine ilgili mesaja yönlendirileceksiniz.
- Avatarlar 100x100(px) olarak değiştirildi.
- Forum'da "üye" olarak işaretli kullanıcılar artık rütbelerini göremeyecek.
- Admin ve Moderatörlerin mesajlarının daha dikkat çekici olması sağlandı.
- Çeşitli çeviri hataları düzeltildi.
- Özel Mesajlar artık daha eli yüzü düzgün gözükecek.
- Misafirler artık mesajlarda "Beğen" tuşunu göremiyorlar.
- Pageskin'den kaynaklı dar tarayıcı pencelerinde ortaya çıkan kayma sorunu düzeltildi.
- Smiley tuşunun yeri değiştirildi.
- Çalışmayan "center" tuşu kaldırıldı.

Bunun dışında aklıma gelmeyen bazı değişiklikler de yapmış olabiliriz, bunları ve unuttuğumuzu düşündüğünüz acil şeyleri bize buradan bildirebilirsiniz.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
First! haydi hayırlı olsun, elinize sağlık.
rebelboyrebelboy
Üye
En çok istenen değişiklikler yapılmış, teşekkürler, bir de şu mobil siteye el atsanız iyi olacak
kral julienkral julien
Üye
(Y)
esekesek
Üye
bakalım nasıl olacak.
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin
esek dedi:

bakalım nasıl olacak.

Seninkinden güzel olmayacağı kesin, dünyaları yerinden oynatmadım :)
funky_boyfunky_boy
Üye
(Y)
MuhallebiMuhallebi
Üye
Yöneticiler mesaj yazdığında altta çıkan Oyungezer yazısının yarısı görünmüyor bir de haberiniz olsun. :D
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin
Muhallebi dedi:

Yöneticiler mesaj yazdığında altta çıkan Oyungezer yazısının yarısı görünmüyor bir de haberiniz olsun. :D

Ciddiye alıp alıntı tuşuna bastım ben. Evet.

image

Beğenenler: kral julien, Trajengya

Lucastorn
Üye
Hayırlı olsun da, bir anda çok fazla değişiklik yapılıyor gibi geldi bana. Biraz daha zamana yayıp, kademeli geçiş daha uygun olur. Hata tespiti, testler daha kolay yapılır böylece.

Bunların dışında elinize sağlık, gelişmeler mükemmel.
esekesek
Üye

esek dedi:

bakalım nasıl olacak.

Seninkinden güzel olmayacağı kesin, dünyaları yerinden oynatmadım :)

sadece tasarıma odaklansaydın benden daha güzel olurdu ama sen birsürü başka işle meşgulsün.
discussioncontroller