Forum Güncellemesi 1 - Ön Duyuru
ReyJeyReyJey
Üye
Sabaha göre hızlı ama eskisine göre hala yavaş sanki.
kral julienkral julien
Üye
Birde şu yukarıdaki "bölümler" başlığının işlevi nedir ? Hani platformları koysanız sadece anlarım. Mesela yalnız ps4 var, onun dışında lol ve injustice neden oraya konuldu vs vs
PiranhaPiranha
Üye
İ. Evren dedi:

Bekle o zaman biraz. Sen birden fazla kez tıklıyorsun diye açılmıyor onlar.
-------------------------------------------------------------
Hazır gelmişken şunu yazayim: Eğer yazdığınız mesajı taslak kaydedilirken göndere basarsanız mesaj gitmiyor. Gidiyor diye bekliyorsun meğer taslak kaydediliyormuş. Çok sinir bozucu bir şey. Kaç saat taslağın kaydedilmesini beklemek gerekebiliyor.

Bu sorun malesef devam ediyor sayın epic_dog ve admin beyefendiler. Yine "alıntı" "beğen" "düzenle" tıkladığımızda uzun bi süre bekletiyor ne olduğu anlaşılmıyor...

Http 404 505 bilmem ne hataları, server error Internal şeysi vs vs bunlarda arada ziyaretimize geliyorlar eksik kalmıyorlar. yok diyoruz yanlış geldiniz, epic_dog veya admin'e gitmeniz lazımdı diyerek geri yolluyoruz bu kardeşlerimizi. Birisinin de kulağına eğildim "bunlar yoksa Mr.Prescott'un kapısını tıklatıverin yardımcı olur" dedim. (Ya şu forumu bir adam edemediniz doğrultamadınız en sonunda bize kafayı yedireceksiniz delirteceksiniz :P).

Beğenenler: İ. Evren, Eytci

PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Üyelere özel mesaj göndermede bir sıkıntı mı var acaba?
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Bende bi' sorun yok. Neden ki?
NocseizNocseiz
Üye
Forum teması önerileri için şöyle bir anket hazırladım;
http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/comment/1654579#Comment_1654579
Katılıp oy verirseniz hatta kendi önerilerinizi de ankete eklerseniz sevinirim.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Nocseiz dedi:

Forum teması önerileri için şöyle bir anket hazırladım;
http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/comment/1654579#Comment_1654579
Katılıp oy verirseniz hatta kendi önerilerinizi de ankete eklerseniz sevinirim.

Tamam birader anladık anket falan açmışsın. Sen anket haberini birden fazla başlıkta verdin diye senin anketine olan ilgimiz artmıyor. Anketin de çok gerekli bir şey sanki. Forum can çekişiyor adam tema anketi açmış. Dur hele adam edilsin forum sonra temasını düşünürüz. Şu anki tema neyinize yetmiyor? Sevmeyen gitsin eşek`in temayı falan kullansın.

Beğenenler: aztek, Eytci

aztek
Üye
Eski forum belki taslak kaydetmiyordu ama sayfa yüklenme süresi hesaplayıcısından, atılan mesaj sayısı gibi önemsiz görünen birçok istatistiği, konuyu görüntüleyenlerine kadar birçok ayrıntıyı, özelleştirmeyi maximum hızda kaldırıyordu. 20 gündür daha şu detaysız forumda bile rahat gezniemiyoruz. yenilik gittikçe gereksiz görünmeye başladı bana. çalışan şeyi kurcalamayacan aga.

keşke eski forum üzerine sadece tema yapsaydınız.

Beğenenler: İ. Evren

SilphatosSilphatos
Üye

senin için özel yaptım silph onu. crysis 3 oyna, csgo'yu bırak mesajı vermek istedik.

crysis 3 çalışmazki panpa radeon 4850 dx10 kart .(

zaten csgoyu salladım shootmania bağımlısı oldum bu aralar elite mod çok iyi
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Yine çöktü galiba site
discussioncontroller