Forum Güncellemesi 1 - Ön Duyuru
adminadmin
Admin

Yine çöktü galiba site

Evet, benim evden çıkmamı fırsat biliyor >:o
Server yükü çok artmış bir anda, nedeninin sistem olmadığı belli.
Restart atana kadar canım çıktı.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
3-4 defa Piranha ile özelden mesajlaşmaya çalıştım yolladım mesajlar için mesaj uyarısı geliyormuş Piranha'ya fakat gelen kutusunda gözükmüyormuş,aynı şekilde o da bana cevap yazıyormuş fakat bende ne bir uyarıne de gelen kutusunda bir hareket var.Acaba başka bir ayarı falan var mıdır bunun?
İ. Evrenİ. Evren
Üye
İlginç. İkinize de mesaj atayim bakalım gelecek mi.

Edit: İkinize de mesaj gönderdim. İki farklı şekilde. Bakın bakalım kutunuza. Bi' de mesajı gönderdikten sonra sayfa yenileniyor sonra değişiyor.

@Piranha

Sana attığım mesaj geldiyse/gelmediyse bildir bana bir şekilde.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
@ admin

Sana siteyle ilgili öm attım.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Site gitti geldi yine
adminadmin
Admin
İ. Evren dedi:

@ admin
Sana siteyle ilgili öm attım.

Teşekkürler bilgilendirme için, cevap attım sana.

Site gitti geldi yine

Evet... >:o

Beğenenler: İ. Evren

PhenomenonPhenomenon
Üye
Aktif başlıklardan yalnızca son sayfaya değil, son mesaja da otomatik yönlendirilebilmemiz lazım.
TaxmanTaxman
Üye
parmagin mi yoruluyor?

Beğenenler: aztek, İ. Evren

PhenomenonPhenomenon
Üye
Yeni mesaj gelince direk onu görebilmek için. Eski forumda da vardı.
PiranhaPiranha
Üye
Site yine gitti-geldi yok oldu bağlanamadı vs vs. Dün de bir ara olmuştu bugünde oldu, bilginize.

Bu kod satırlarıyla bildirim olayı çözülmedi hala,
Fatal Error in Gdn_Database.Connection(-);
An error occurred while attempting to connect to the database
SQLSTATE[HY000] [2002] Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
The error occurred on or near: /home/seti/public_html/forum/library/database/class.database.php
57: $this->_Connection = new PDO(strtolower($this->Engine) . ':' . $this->Dsn, $this->User, $this->Password, $this->ConnectionOptions); 58: if($this->ConnectionOptions[1002]) 59: $this->Query($this->ConnectionOptions[1002]); 60:} catch (Exception $ex) { 61: trigger_error(ErrorMessage('An error occurred while attempting to connect to the database', $this->ClassName, 'Connection', $ex->getMessage()), E_USER_ERROR); 62: } 63: } 64: 65: return $this->_Connection;

Ve ayrıca konu içindeyken durupdururken,
Internal Server Error hatası gelmeye devam ediyor.

PLANESWALKER ve İ. Evren kardeşlerim, eğer dalga geçmiyorsanız gerçekten sizden gelen-giden birşey yok bana. Sanırım sizlerle ilişiğimizi kesmemizi istiyorlar :D ÖM yolu iptal diyor OGZ Forumu. malesef, kusura bakmayın hoşçakalın.
discussioncontroller